Tina

Včera na YouTube pribudol videoklip k piesni, na ktorej spolupracovali Tina a Alan Murin, ktorý sa o jej vzniku rozhovoril pre PartyPortal. 38-ročná speváčka si na počiatky tejto krásnej skladby zase zaspomínala na svojom Instagrame. Nachádzala sa vtedy v náročnom období, ktoré jej pomohol prekonať aj Alan.

Skladba „Do rúk“ z nového albumu Trueself slovenského autora a speváka sa do trendov na YouTube dostala už pred pár týždňami. A to aj bez toho, aby mala videoklip. Už k nej pribudol aj ten a v súčasnosti ho videlo už viac ako 50-tisíc fanúšikov. A nielen jej slová, ale aj to video ťa chytí za srdce.

„Táto skladba mi ležala v šuflíku už pár rokov ako pár sekundové demo. Niekedy sa mi stane, že vec rozrobím a v určitom bode si ju odložím, ak s ňou neviem ísť ďalej. Toto bol presne ten prípad a je krásne vidieť, ako do seba veci zapadajú presne tak, ako majú,“ povedal Alan.

Keď dokončil svoju časť, cítil, že táto skladba potrebuje kontrast. Preto pozval do štúdia Tinu. „Sama priznala, že jej téma hovorí priamo z duše. Písanie jej časti bol veľmi silný a očisťujúci proces, skoro ako terapia,“ prezradil. To, čo sme vtedy obaja prežívali, sa nám podarilo pretaviť do skladby,“ dodal na záver.

So slovami Alana súhlasila aj Tina, ktorá si taktiež zaspomínala na to, ako dojemná pieseň vznikla.

Tina a Alan Murin
zdroj: Instagram/alanmurin

Tina prišla do štúdia v náročnom období

„Je to tak, prišla som do štúdia v náročnom období, bolo toho veľa. Bez textu. Namiesto nahrávania som sa rozplakala. Alan je KAMOŠ. Povedal, aby som sa vyrozprávala, že to pomôže, že bude počúvať. Zrazu ma stopol, že počkaj, vzal do rúk pero a papier a zapisoval si všetko, čo hovorím. Tak sa narodil text. Ďakujem ti, Murko,“ priznala Tina.

Speváčka Tina
zdroj: Instagram/tinaslovakia

Táto pieseň nie je ich prvý spoločný počin. V marci minulého roka sme ti písali aj o skladbe Bejby Blue.

Zdroj: Instagram/tinaslovakia, PartyPortal.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News