8. marec patril všetkým ženám, pretože sme oslavovali Medzinárodný deň žien. Speváčka Tina si tento deň uctila vydaním svojej novej skladby s názvom „Bejby Blue“. Na pomoc si prizvala talentovaného mladého speváka Alana Murina. 

Tina svojou skladbou vyzdvihla nekonečno možností, ktoré v sebe skrýva virtuálna postavička Bejby Blue a prihovára sa cez ňu k dnešným ženám. Do skladby a pomysliteľnej oslavy žien sa pripojil aj Alan Murin, ktorý tak včera skladbou oslávil aj svoje meniny.

Skladba vznikala pôvodne ako sólo vec, no nakoniec si Tina k téme žien a ich nekonečného vesmíru prizvala hudobný objav minulého roka a aktuálne jeden z najvýraznejších hlasov hudobnej scény – Alana Murina.

O ich spoločnú novinku, ktorá nesie linkovo svetový sound sa postaral hlavne Alan Murin, produkčne vypomáhal dvojici skladateľ a spevák ADiss s producentom the Boy, videoklip mal na starosti Cesar Production.

„Vedela som, že veľmi chcem zaspievať slovné spojenie #bejbyblue, lebo znie krásne a jeho význam je v kontexte skladby hlboký a magický … Na poslednú chvíľu som sa však rozhodla ponechať slohu Alanovi, ktorého som veľkým fanúšikom, aby povedal, ako to vidí ako muž.

Všetko zapadlo. Dnes oslavujeme ženstvo. A táto vec je o tom, že každá z nás ma nekonečno možností – presne ako virtuálna bytosť BEJBY BLUE – jazykom a zvukom roka 2021… žena rastie z temnoty“, prezradila o skladbe obľúbená speváčka.

Odporúčame ti skladbu vypočuť, pretože hlasy Tiny a Alana k sebe naozaj veľmi pasujú. Vznikla tak veľmi vydarená pieseň, ktorú nebudeš vedieť dostať z hlavy.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.