Pixabay/Averyanovphoto

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Nebola by si prvá ani posledná, ktorej by sa stalo, že si stretla osobu, ktorú si pustila do svojej osobnej zóny, ale dotyčná to vzala až natoľko vážne, že nie a nie sa jej „zbaviť“. Jednoducho ako pijavica.

Asi sa zhodneme, že každý z nás potrebuje raz za čas aj priestor s vlastnými myšlienkami. Je to prirodzené a nie je na tom nič zlé. Niektorí ľudia to ale nevedia prijať a potrebujú byť neustále v kontakte s človekom, ktorý im je momentálne najbližšie.

Preto sme sa rozhodli dať ti do pozornosti znamenia, ktoré majú k podobnému správaniu najbližšie. Pri nich by si mala byť opatrnejšia, ako veľmi si ich „pustíš“ k telu.

Panna

Na jednej strane si nechce pripustiť ľudí k telu, no na druhej, ak to urobí, z tohto znamenia sa stane čistá otrava. Najradšej by s tebou trávila 24/7. Inými slovami, nevie sa nabažiť tvojej pozornosti.

Vo svojej podstate to nemyslí v zlom, najradšej by ti dala aj modré z neba a vo väčšine prípadov žije v predstave, že neustála pozornosť je to, čo ľudia potrebujú. Nie však každý to vníma podobne.

Ryby

Ďalšie znamenie, ktoré má potrebu zachrániť svet a zaujímať sa až do detailov o niekoho. Je to síce pekné, ale mnohokrát aj dosť otravné. Často môže mať nadmerný záujem opačný efekt.

Stáva sa, že Ryby ľuďom nedajú priestor voľne dýchať a to spôsobuje zbytočné konflikty. Potrebujú vedieť, čo, kedy, ako a prečo kto urobil. Prisajú sa a ťažko ich odlepiť. Nemyslia to však v zlom.

Váhy

Do tretice spomenieme Váhy, ktoré sú na tom veľmi podobne ako Ryby. Veľmi sa snažia až do detailov riešiť problémy druhých, ktorí si ich pripustia k telu. Lenže existujú ľudia, ktorí to nemajú radi.

Strkajú nos aj tam, kde by nemali, nehovoriac o tom, že sa snažia manipulovať s ostatnými.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy