žena

Každý sa rád venuje niečomu, čo ho napĺňa a robí šťastným. Nie je tomu inak ani v prípade cestovania. Astrológia popísala znamenia zverokruhu, ktoré robí práve táto voľnočasová činnosť najšťastnejšími. Ide o týchto päť.

Znamenia, ktoré milujú cestovanie

Baran

Baran je vibrujúci priekopník a vyznačuje sa odvahou či ráznosťou. Rád cestuje po svete bez strachu, pretože ho ženie potreba dobrodružstva a nových výziev.

cestovateľské tipy
zdroj: Unsplash/ Timo Stern

Či už ide o improvizované cestné výlety alebo vzrušujúce zážitky v zahraničných destináciách, nikdy neodolá vábeniu divočiny. S radosťou sa ponára do iných kultúr, kde si zakaždým nájde aj priateľov. Je taktiež dobrým spoločníkom na cesty pre svoju nekonečnú energiu a všestrannosť.

Blíženci

Toto vzdušné znamenie, ktorému vládne Merkúr, sa vyznačuje zvedavosťou a intelektuálnymi aktivitami. Práve spomínanú zvedavosť dokáže nasýtiť množstvo informácií a zážitkov, ktoré cestovanie ponúka.

Blíženci sa radi dozvedajú o tradíciách a zvykoch iných ľudí a radi komunikujú s miestnymi obyvateľmi. Sú zruční vo vyjednávaní nových situácií vďaka ich flexibilite a silným komunikačným schopnostiam. K vytváraniu neoceniteľných zážitkov z dovolenky dokážu podnietiť aj svoje okolie.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy