Pexels/Anastasiya Lobanovskaya

Nepríjemné udalosti v živote musí zažívať každý človek. Pokiaľ by to tak nebolo, tie príjemné by sme si nevážili a považovali by sme ich za samozrejmosť.

V tomto článku ti odhalíme, ktoré znamenia môžu hneď na začiatku apríla zažiť rozchod. Postretne táto smola aj teba?

Rak

Človek v znamení Raka je veľmi náladový a niekedy pristupuje k veciam príliš ľahkovážne. Nerobí si z nich ťažkú hlavu, pretože sa riadi heslom, že pokiaľ nejde o život, nejde o nič. Môže sa v živote ľahko popáliť, lebo je naivný a verí každému človeku, ktorého stretne. Prehnaná dôverčivosť patrí medzi jeho charakteristické vlastnosti, no taktiež má tendenciu byť priateľský, slušný a čestný.

Na začiatku apríla môže byť jeho vzťah v ohrození, lebo ľahko uverí klebetám, ktoré sa budú týkať jeho partnera a jeho tajnej známosti. Koniec vzťahu môže navrhnúť Rak, no je len na ňom, či si vypočuje svoju polovičku a dá jej ešte jednu šancu alebo uverí verejnosti, ktorá vie byť v mnohých ohľadoch zákerná.

Kozorožec

Kozorožec je veľmi starostlivý typ človeka. Je pracovitý a rozumie, že úspech sa nedostaví po prvom dni. Snaží sa plniť svoje ciele postupne, lebo mu to dáva zmysel života. Je na seba dosť prísny, náročný a práve tieto vlastnosti môžu byť dôvodom toho, že aj od ostatných očakáva veľké veci a má vysoké očakávania.

Kvôli tomu sa možno ocitne jeho vzťah začiatkom apríla vo veľkej kríze. Bude chcieť od partnera, aby splnil niečo, čo nie je v jeho silách. Kozorožec to nebude chápať, preto začne mať o vzťahu pochybnosti. Myslí si, že keď človek niekoho miluje, urobí pre neho prvé aj posledné. Bohužiaľ, tak to funguje len vo filmoch a nie v realite.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy