Keď už ti venujú pozornosť, nečakaj, že by ti to vyčarilo úsmev na tvári. Skôr si do teba poriadne kopnú než by venovali pár pekných slov. Ich záľubou je zdvihnúť ľuďom naokolo tlak. A čo horšie? Dobre sa na tom bavia. Teba môže ísť roztrhnúť od nervov, ako hlúpo sa správajú. Okrem iného, sú rodení rýpači. Vedia presne, kedy povedať tie najnevhodnejšie slová. Tušila si, že ľudia práve v týchto znameniach majú k tomu najväčšie sklony? 

Ak horíš túžbou ich spoznať, roluj nižšie a zisti, o ktorých je reč. Pri nich si priprav plné vrece trpezlivosti a hlavne nemaj pri sebe žiadny nôž.

Baran

Aby si zas v tom nebola len ty, Baran dokáže aj sebe skomplikovať život. Hlavne svojou tvrdohlavosťou. Jeho veľmi zlou vlastnosťou je, že často priloží do ohňa vtedy, keď to nie je vhodné.

Vidí, že ti je na figu a on ti ešte dopomôže, nech sa cítiš horšie. A stačia mu na to len slová. Jednoducho rád rýpe a teba môže z toho aj klepnúť, no nedá si povedať. A najlepší liek na toto? Párkrát urob to isté zas ty jemu.

Rak

Podať si ruky s Baranom môže aj Rak, lebo obidvaja sú talentovaní rýpači. Sťažuješ sa, čo ťa trápi a Rak si len tak povie somarinu na entu. A nedá si ani povedať. Takisto sa radí medzi nevyspytateľných ľudí.

Nikdy nevieš, čím ťa prekvapí. Pozitívnym či negatívnym? Tak to sa už nechaj prekvapiť. Ale jedno je isté, jeho jazyk je drzí, nepoddajný a rozhodne ti nejedenkrát zdvihne tlak.

Kozorožec

Do tretice si predstavme posledné znamenie. A tým je samozrejme Kozorožec. Ten vyrýva do druhých zo strachu, aby jemu nebolo ublížené. A kľudne aj na úkor najlepších priateľov.

Vo svojej podstate je to citlivé znamenie, ale má tak veľký strach zo sklamania, že si radšej rýpne a má pocit, že tak sa tomu vyhne. Lenže uvedomuje si, že tým môže zas ublížiť on?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.