Znamenia

Blíženci

Možno budeš prekvapená, ale ženy v znamení Blížencov sú veľmi odvážne. Najviac im v tom pomáha ich intelekt a intuícia, podľa ktorej sa vždy riadia. Tak vedia, v akej situácii by mali ukázať svoju silu a kde sa stiahnuť do úzadia a tváriť sa, že vôbec nie sú odvážne.

Neboja sa púšťať do nových vecí, čo si tiež vyžaduje celkom veľa odvahy a síl. Snažia sa byť vždy úprimné, férové a spravodlivé. Aj tieto vlastnosti si vyžadujú istú odvahu a niekedy dokonca aj mužnosť, ktorú majú tieto ženy jednoducho v sebe.

Prečo sledujeme svojich ex
zdroj: Instagram/zhest__axasii

Váhy

Aj ženy v znamení Váh sú považované za jedny z najodvážnejších, hoci by to nikto ani nepovedal. Túto svoju kvalitu veľmi starostlivo skrývajú a ukazujú ju len vtedy, keď je to naozaj potrebné. Možno v nejakých maličkostiach aj váhajú a nevedia sa rozhodnúť ihneď. Ale čo sa týka zložitejších situácií, nikdy neváhajú.

Skrýva sa v nich veľa sily a dokážu skoro všetko. Po psychickej stránke sú veľmi stabilné a nebojácne sa pustia do vecí, ktoré im prídu do ich cesty. Absolútne sa neboja zodpovednosti a sú schopné viesť ľudí, ak to bude potrebné.

Ak by si chcela viac vedieť o svojom znamení, v tomto našom článku sa dočítaš, ktoré znamenia zverokruhu v apríli čakajú zmeny vo vzťahu. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy