unsplash.com

Poznáš tie zvláštne zvyky, ktoré máte so svojou polovičkou. Ste už spolu neskutočne dlho a bez ostychu robíte činnosti, ktoré boli pre vás na začiatku vzťahu úplným tabu. Takmer každý dlhodobý vzťah má nejaké tie svoje muchy, ktoré sú pre ostatných zábavné, občas naháňajú strach, no väčšine ľudí pripadajú neskutočne divné. Ak si s partnerom zvyknete napríklad vytláčať vyrážky, alebo bez ostychu pred sebou používate toaletu, odborníci tvrdia, že to môže byť znakom dobrého, zdravého vzťahu. Expert na vzťahy Jonathan Bennett si je istý, že vo vzťahu je dôležitá najmä uvoľnenosť. Týchto sedem nechutných vecí robia páry najčastejšie, aj keď to nedokážu priznať:

Vytláčajú si navzájom vyrážky

Povieš si fuj, no taká je realita. Ak si dokážete navzájom vytláčať vyrážky alebo si prehrabovať vlasy, znamená to, že sa v blízkosti toho druhého cítite komfortne a dôverujete si. Samozrejme sa to deje iba vtedy, keď ste spolu sami. Možno sa na verejnosti správate úplne inak, tvoríte ukážkový pár, no v súkromí sa meníte na desaťročné deti a robíte spolu všetky možné bláznovstvá a aj takéto nechutné veci.

Nahota im nie je cudzia

Buď úprimná – ako často sa pred svojím priateľom prechádzaš po byte nahá? Ak ste spolu dlho a máte sa skutočne radi, je to pre vás úplne prirodzené. Mnohé páry to robia najmä po sprche, no nájdu sa aj takí, ktorí sa neostýchajú v Adamovom rúchu napríklad pozerať aj televíziu. Ak ste sami – tak prečo nie?

Pukajú si kĺby

Na prstoch, krku, chrbte či pleciach… Je to najmä z toho dôvodu, že im to prináša obrovské potešenie, ktoré je oveľa väčšie vtedy, ak si to robia navzájom. Takže ak si svojmu priateľovi spravila niečo podobné, znamená to, že máte hlboký vzťah plný lásky.

Good morning! Keep tagging us in your #couplegoals to be featured 💋

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Rozprávajú sa spolu na záchode

Páry veľmi neradi rozprávajú o svojich návykoch v kúpeľni. Môže to byť napríklad z toho dôvodu, že im neprekáža, ak sa spolu rozprávajú, pričom jeden z nich je na záchode a druhý si umýva zuby. Aj keď im niečo takéto nevadí, no ostatným o takýchto návykoch nehovoria. Nechcú predsa, aby sa im niekto staral do súkromia.

Kúpu sa spolu

Nie je žiadnym tajomstvom, že sa milujúce páry rady navzájom okúpu. Prináša im to relax a navyše sa utuží ich láska a intímny život. Vďaka spoločnému kúpeľu sa uvoľnia a ich láska bude oveľa intenzívnejšia.

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Požičiavajú si navzájom oblečenie

Aj ty si rada obliekaš veci svojho priateľa, aj keď sú špinavé a staré? Pre páry, ktoré sú spolu dlho je to úplne bežná vec. Častokrát v súkromí navzájom nosia svoje veci bez toho, aby im to prekážalo. Nikomu to však nehovoria, pretože sa jedná o ich súkromie. To, že si požičiavajú špinavú mikinu medzi sebou je znakom šťastného a pohodlného vzťahu. Z osobných dôvodov však o takýchto praktikách nechcú hovoriť.

Kŕmia sa navzájom

Nie je žiadnou novinkou, že sa zaľúbenci radi navzájom v súkromí kŕmia. Vtedy sa totiž cítia pohodlne a robia to s veľkou láskou. Nemusia sa kontrolovať a takýmto spôsobom si opäť prejavujú svoju lásku.

Pizza and chill? @marcostatum

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Zdroj: bustle.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating