Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Šteklivé sny má (nielen) každý chlap. Avšak, nie každá žena ich vie splniť. Na to, aby si bola skvelou partnerkou nemusíš skúšať nové polohy každý večer. Úplne ti stačí, ak budeš priateľa úprimne ľúbiť a v posteli ovládať tieto 3 základné.

Mali by byť východiskom každého dobrého milovania.

Misionár

Klasika, ktorú by mal ovládať naozaj každý – aj to najväčšie drevo v posteli. Podstatou skvelého misionára je predohra. Keď je muž vzrušený, samozrejme, že chce ísť hneď na to, avšak to nie je správne. Mal by sa venovať tvojim ženským partiám aspoň pár minút. Jedine tak predídete bolestiam a pocitu sucha.

Táto klasická poloha je jednoduchá, intímna, s očným kontaktom a navyše sa odporúča pri počatí dieťaťa.

„Na koníkovi“

Poloha, ktorá nie je pre každú ženu, no mala by si si ju osvojiť. Pomôže ti aj pri zvyšovaní sebavedomia. Pokiaľ budeš pracovať na tom, aby si sa mala rada, bola sebavedomejšia a istejšia, v pozícii hore sa budeš cítiť ako doma. Pri vašich radovánkach budeš tou, ktorá to celé bude riadiť, kontrolovať a udávať tempo.

Táto poloha je dokonalou vtedy, keď chceš priateľovi ukázať, kto je tu pánom. A ver nám, že on sa určite sťažovať nebude.

Odzadu

O tejto polohe sa hovorí, že v nej ženy dosahujú vyvrcholenie oveľa jednoduchšie a rýchlejšie, než pri klasike. Taktiež je výhodná aj pre muža, pretože si perfektne vychutná pohľad na odhalený chrbát, zadok a môže si poláskať hrudník partnerky. Aj keď nie je moc intímna, pri dobrom prevedení si ju dokážeš užiť slušne.

Pokiaľ nebudeš hotová tak rýchlo, môžeš poprosiť svojho muža o to, aby ťa dokončil rukou či jazykom. Vzrušenie z tejto pozície ho neprejde len tak ľahko.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.