Photo by Pablo Merchán Montes on Unsplash

Každá z nás sa zamiluje, no nie vždy to končí tak, akoby sme chceli. Niektoré lásky sú dlhšie ako iné. Niektoré zamilovania sú príliš slepé, no aj tak veríme, že sa človek môže zmeniť. Nikto sa nezmení, ak na to nemá dôvod a preto som našla niekoho, kto mi vraví tieto slová a myslí ich vážne.

Nikto nie je dokonalý, no láska je o tom, že sa dopĺňame

Všetci hľadáme dokonalosť, no láska nie je dokonalá. Láska je o tom, aby sme sa chápali a dôverovali si. A tak mi vravel, že hoc nie sme pár dokonalých ľudí, no sme spolu a určite to nie je náhoda, pretože …

Náhody neexistujú a tak viem, že sa naše cesty mali stretnúť

Možno sme sa nestretli v tom najlepšom čase a nebolo to dokonalé. Pomohli sme si navzájom a stali sme sa priateľmi, ktorí spomínali na dobré, ale aj tie horšie časy v živote. Spoznávali sme sa. Čím viac sme spolu trávili čas, tým viac sme cítili, že je všetko jednoduché.

Je dôležité, že sa na svet pozeráme rovnakými očami

Milujeme maličkosti. Milujeme západy slnka uprostred všetkého. Sedieť na lúke, smiať sa a rozprávať. Počúvala som to, čo máš na srdci a vedela, že je všetko v poriadku. Ten tón akým si to vravel a tie slová ma prinútili povedať … 

Milujem ťa, aj keď je to príliš komplikované

Bola to dlhá doba, kým sme sa k sebe dostali takým spôsobom. Citovo sme na tom boli úplne inak. Tvoje chladné srdce sa ale časom pri tom mojom, začalo roztápať. Tvoje oči sa pri pohľade do tých mojich začali meniť. Bol v nich plameň lásky, ktorý si tak veľmi potreboval.

Prejdeme spolu aj tú najťažšiu cestu, no už nechcem byť bez teba

A tak sme sa spolu pustili na cestu, ktorá nebude jednoduchá, no prejdeme ju spoločne a presne v tom je rozdiel. Nechceli sme to nechať pri prvom probléme a o tom láska je. Chcieť aby to bolo ťažšie. Pretože jednoduché veci môže mať každý.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating