Do krvi sa s nimi môžeš pohádať, povedať im tak škaredé veci nehovoriac o tom, koľkokrát môžeš povedať, že sa rozchádzaš, oni ťa ale stále neprestávajú milovať. Možno sa stiahnu do úzadia, avšak vždy nájdu v tebe to dobré. Jednoducho sú odsúdení na bezhraničnú lásku. TOTO sú znamenia zverokruhu, ktoré milujú naveky!

Býk

Znamenie Býk sa zrodilo pre romantiku. Jednoducho všetko, čo je spojené s láskou, nehou, či krásnymi zážitkami, miluje. I napriek tomu, že je Býk poriadne tvrdohlavý, v láske je pravý opak. A ver, že ju prežíva intenzívne. No ak príde na reč o rozchode, tak ľahko sa nevzdáva a nerád si pripúšťa, že vzťah už skončil. Pre neho láska znamená viac, ako by si nejeden myslel. Vymazať ju slovom, hádkou, pre Býka to nejde.

Baran

Muž narodený v tomto znamení je mimoriadne vášnivý. Svoje city často nevie ovládať a bez servítky ti povie, čo cíti. Keď sa raz zaľúbi, urobí čokoľvek, aby jeho polovička bola šťastná. Tak, ako Býk, ani Baran sa nevie zmieriť s tým, keď vzťah krachne. Keď ľúbi, tak ľúbi poriadne! A… Pre svoju lásku je schopný urobiť aj tú najšialenejšiu vec, ako dôkaz jeho lásky.

Rak

Hovorí sa, že Rak je priam dokonalým partnerom najmä preto, že má mimoriadne rozvinutý zmysel pre rodinný život. Je citlivý, jemný a súcitný, čo je pre vzťah naozaj veľmi dôležité. V láske dokáže veľa dať, ustupovať a uprednostňovať svojho partnera. Taktiež je Rak veľmi romantický a nerobí im problém vzdať sa kariéry v prospech vzťahu. Tak, ako predošlé znamenia, i u neho má láska veľmi silné postavenie v jeho rebríčku hodnôt.

Lev

I keď je o Levovi známe, že túži byť neustále stredobodom pozornosti, keď sa raz zaľúbi, dokáže byť verným partnerom na celý život. Zvonka namyslene a povrchne pôsobiace znamenie, vnútri nežné túžiace po láske ako z rozprávky.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.