instagram/recokokoa/assolidicinepresa

Ak máš chuť na film a chcela by si si pozrieť niečo s priateľom, neváhaj a vyber si z týchto. Podľa nich si dobre overíš, či je tvoj priateľ citlivý alebo nie.

Nájdeš tu filmy, ktoré vás tak pohltia, že žiadne oko nezostane suché. Nezabudni si k nim nachystať aj vreckovky. 

Vnútri tancujem

Starší film, ktorý ťa prekvapí. Príbeh sleduje osud mladého Michaela, ktorý má mozgové ochrnutie a žije v domov pre invalidov. Ako v každom krásnom filme, aj tu príde zlom, keď na scénu vstúpi žena. Čo sa stane sa dozvieš, keď si film pozrieš.

Hľadanie Krajiny – Nekrajiny

Tento film musíš určite zaradiť medzi najlepšie životopisné filmy. Príbeh sleduje život autora Petra Pana. Keď si zapneš tento film, okamžite sa prenesieš do krajiny plnej zázrakov a kúziel.

Ihrisko snov

Príbeh o tom, ako ďaleko ťa môže tvoj sen dostať. Z obyčajného kukuričného poľa sa tak môže stať…pokojne aj baseballové ihrisko! Avšak, aj tu nastanú určité problémy a nepôjde to tak ľahko, ako si hlavný hrdina predstavoval.

Sedem životov

Dramatický film, ktorý nebude nudiť ani tvojho priateľa. Príbeh sleduje život muža, ktorý sa rozhodne zmeniť životy siedmich ľudí.

Gladiátor

Napriek tomu, že Gladiátor je skôr mužský film, daj mu šancu. Viem, že ťa zo začiatku možno nebude baviť, ale posledná scéna ťa určite rozplače. Dojímavá, plná emócií a rozcíti aj tvojho priateľa.

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife