Romantické filmy zarábajú svojim tvorcom najviac peňazí. Sú divákmi zbožňované a vyhľadávané. Nemusíme si klamať, keď tvrdíme, že ich radšej sledujú dievčatá a ženy. Tieto si však môžeš pozrieť aj so svojim frajerom, lebo v nich nie je dráma, iba uvoľnený humor a rýchly dej, takže môžeš očakávať, že ich bude chcieť vidieť aj druhýkrát. Ak nie tretí.

1. Stalo sa v Ríme

Ak veríš na osud, ale tvoj frajer nie, toto si pozrite. A keď tomu aj tak neuverí a bude tvrdiť, že to nie je film pre chalana ako je on, ty sa aspoň vynadívaš na Josha Duhamela.

Gepostet von When In Rome am Mittwoch, 29. Juli 2009

2. 50-krát a stále po prvý raz

Často ti frajer vyčíta, že si zábudlivá? Urobte si pukance, sadnite na gauč a pozrite si, ako veľmi sa chlap vie snažiť, ak chce a ako dokáže každý deň odznovu vyznávať lásku dievčaťu, ktoré vôbec netuší, kto je ten čudák.

Nothing beats a first kiss.

Gepostet von 50 First Dates am Freitag, 24. Juli 2015

3. Riskni to s Polly

Mix svojráznosti, zábavy a nepredvídateľnosti ti prináša Ben Stiller a Jennifer Aniston. Film ukazuje, že aj úplne rozdielni ľudia sa môžu perfektne dopĺňať a ešte im to aj klape.

Gepostet von Along Came Polly am Montag, 16. Juli 2012

4. Milionár z chatrče

Príbeh hovorí o obyčajnom chalanovi z chatrče, ktorý okrem výhry v súťaži, vyhráva aj srdce svojej milovanej. Ak chceš s frajerom sem-tam viesť aj inteligentné debaty, je to pre vás ako stvorené.

Come away with me. http://bit.ly/2a7dhSM

Gepostet von Slumdog Millionaire am Dienstag, 19. Juli 2016

5. Love & Basketball

Ak tvoj chalan hraje basketbal, tento film je výhrou pre oboch. Alebo sa aspoň posnaží, aby sa mu zapáčil. Aj ty si tu prídeš na svoje, nechýbajú sladké romantické scény. To, že je témou filmu basketbal si ani nevšimneš.

<3

Gepostet von Love & Basketball am Montag, 7. Januar 2013

6. Turista

Ak nemá rád presladené scény a berú ho nepredvídateľné konce, toto je preňho, pretože toto nie je ten typ filmu, pri ktorom ty budeš roniť slzy a on bude počítať sekundy, kým sa to utrpenie skončí. Aspoň si užiješ atmosféru miesta, kde sa film odohráva, čo je väčšie klišé ako Paríž?

Gepostet von The Tourist am Dienstag, 31. Juli 2012

 7. Spoveď nákupnej maniačky

Ak chceš, aby tvoja polovička pochopila, ako dokážeš vyhodiť toľko peňazí na nové topánky alebo kabát, tak si vyhraďte trochu času na toto. Keď hlavnú hrdinku začne naháňať vymáhač dlhov, aj ona pochopí, že láska k materiálnym veciam je nič oproti tomu, keď zažiješ lásku skutočnú.

Gepostet von Confessions of a Shopaholic Movie am Freitag, 13. Februar 2009

8. Pretty Woman

Verím, že bude ťažké prinútiť ho pozrieť si s tebou tento film. Aspoň mu ukáž tú časť, kde Richard berie Juliu nakupovať a povzdychni si. Možno to naňho zaberie. Táto snímka je strhujúca najmä preto, lebo sa nebojí spojiť dohromady dvoch tak rozdielnych ľudí z dvoch odlišných svetov. Možno gýč, ale na mňa zaberá.

Pretty Woman

Gepostet von Os Anos Perdidos am Donnerstag, 2. April 2015

9. Svadba môjho najlepšieho priateľa

Prečo toto? Lebo klasika. Lebo Julia Roberts. Lebo ukazuje, že priateľstvo medzi mužom a ženou, nie je vždy len obyčajným priateľstvom. Lebo vo veľa prípadoch sa jedna alebo druhá strana rozhodne cítiť to inak. Cítiť to viac.

Gepostet von My best friend's wedding am Samstag, 26. Mai 2012

10. Hitch: Liek pre moderného muža

Will Smith tu pomáha nie veľmi sebavedomým mužom získať ženu svojich snov. On sám však v zbalení tej pravej trochu prehráva. Ukáž svojmu frajerovi tento film, aby videl ako ťa môže naďalej dobíjať, lebo len na začiatku nestačí.

If you could choose anywhere: where would you get hitched?

Gepostet von Hitch am Donnerstag, 3. Juli 2014

11. Titanic

A prečo nie? Príliš veľké klišé? Neverila by si, koľkých chalanov som už videla nad týmto filmom pustiť slzu. Niektoré scény sú naozaj nezabudnuteľné, táto tragédia nenechá vlažným nikoho a každý si v ňom príde na svoje. Tiež ti bolo Lea tak ľúto?

"I'm flying, Jack!"

Gepostet von Titanic am Freitag, 25. Januar 2013

Zdroj: lovepanky.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.