Letné kino má rozhodne čo ponúknuť. Tieto štyri filmy stoja za to, aby si na ne išla do kina. Ktorý z nich si vyberieš? 

Spiderman ďaleko od domova

Ak máš rada klasiky v podobe „marveloviek“, tak nová časť Spidermana ťa určite nesklame. Ani v tomto diele nebude chýbať zachraňovanie sveta, akcia aj vtipné momenty, na ktorých sa z chuti zasmeješ. Opäť sa bude hlavný hrdina snažiť získať si srdce svojej vyvolenej. Napokon všetko dobre dopadne, hoci Spiderman bude musieť zmeniť svoj plán hry.

Yesterday

Celý svet zrazu zabudne na Beatles. Zmizne ich hudba, diela, jednoducho všetko. Jediný, kto si pamätá ich texty je Jack, neúspešný spevák, ktorému sa nedarí preraziť. Všetko sa zmení, keď začne spievať hitovky od Beatles. Zrazu sa mu obráti život na 180 stupňov, no s tým prichádzajú aj ďalšie problémy. Napokon sa Jack musí rozhodnúť, či vyjde s pravdou von a získa si naspäť srdce svojej vyvolenej alebo si splní svoj hudobný sen.

Loli paradička

Určite sa oplatí ísť na tento film zo slovenskej produkcie. Smiešno-smutný príbeh o nádeji a trpkosti života dvoch mladých ľudí – Rómky Veronky a predavačovi cukroviniek Milanovi. Táto nekonvenčná dvojica sa do seba zaľúbi a ide si plánovať spoločný život. Avšak je tu jeden háčik. Spoločnosť ich odmieta prijať medzi seba. Poď sa pozrieť na to, ako sa im podarí obhájiť svoju lásku doma, medzi Slovákmi.

Leví kráľ

Walt Disney uvádza nové spracovanie legendárneho príbehu zo života jedného statočného leva. Malý Sima, syn levieho kráľa Mufasa čaká dlhá cesta k tomu, ako sa stať dobrým panovníkom. Čaká ho množstvo prekážok a úskalí. Dojímavá rozprávka, pri ktorej sa rozcítia malí aj veľkí.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.