Dvojica v snehu

December je mesiacom, kedy bilancujeme nad tým, čo sme uplynulé mesiace zažili. Predtým, ako prejdeme do roku 2024, by si sa mala pozrieť na tieto 4 nevyriešené veci, ktoré ak treba, tak ich ukonči čo najskôr. Naber odvahu a povedz mu všetko, čo si počas roka dusila v sebe. Uvoľni napätie a vkroč do nového roka s čistým štítom. 

Buďte k sebe úprimní a povedzte si všetko, čo by sa s vami nemalo ťahať do ďalšieho roka. Vyčistite váš vzťah od všetkého zlého, od rôznych malicherností alebo hádok, ktoré vo vás ešte nedozneli.

Staré hádky

Muži to neznášajú. Vyťahovanie starých hádok, argumentov a hlavne záležitostí, ktoré sú pre nich už dávno uzatvorené. Preto nechajte rok 2023 za sebou a vyriešte si všetko, čo teba alebo jeho ešte ťaží. Sadnite si a porozprávajte sa na rovinu. Snažte sa nepohádať, ale vykomunikovať si veci, ktoré by vás mohli ťažiť v ďalšom roku.

Dvojica sa rozpráva pri tom, ako pijú kávu
zdroj: Pexels/Katerina Holmes

Priznania

Adventné obdobie, kedy sme pokojnejší a šťastnejší, môže slúžiť aj na priznanie. Či už o tom, že si mu zjedla posledný jogurt v chladničke alebo aj tie vážnejšie. Priznaj sa a daj svoje tajomstvo von, aby si mohla kráčať hrdá a bez výčitiek.

Vyznaj lásku

Miluješ ho, páči sa ti a ty nevieš, ako mu to povedať? Celý rok si čakala na vhodnú príležitosť, ale žiadna sa ti nezdala dostatočne dobrá? Mala by si to zmeniť. Premrhala si dostatok času, ale práve teraz to môžeš napraviť a povedať všetko, čo si cítila.

Nechaj strach z odmietnutia a povedz, čo naozaj cítiš a možno do nového roka vkročíš s vytúženým priateľom alebo ako single žena, ktorá sa však nebála povedať o svojich pocitoch. Aj takáto skutočnosť ťa posilní a ty v novom roku budeš môcť nájsť niekoho, kto ti city opätuje.

Ukonči nefunkčný vzťah

Vzťahy sú komplikované a niekto ich nepochopí ani za celý svoj život. Ty máš však nárok nájsť niekoho, kto ťa bude nosiť na rukách a milovať bezhraničnou láskou. Ak to v tebe už dlhší čas vrie a rozmýšľaš nad rozchodom, teraz je tá správna chvíľa. Síce Vianoce a príchod nového roka nebudú najšťastnejšie, obaja ale budete vedieť, na čom ste.

Ako ukončiť nefunkčný vzťah sme ti radili v minulom článku. Vzťah má byť pre oboch šťastím a nie trápením. Preto sa neboj vykročiť do neznáma, ak to tak cítiš.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating