Zahráva sa s tebou?
Unsplash/Filipp Romanovski

Jeseň so sebou prináša čarovné babie leto, no taktiež aj dážď a sychravé počasie. Pre niektoré znamenia je však toto depresívne počasie plné nádeje, pretože môžu nájsť svoju pravú lásku.

Sú to práve ľudia, ktorí sú narodení v týchto troch znameniach.

Škorpión

Pre človeka v znamení Škorpióna je jeseň ako stvorená. Miluje záhady, pretože mu dávajú priestor rozvíjať svoje myslenie. Taktiež sa rád díva na to, ako prší a všade nad mestom sa rozprestiera hmla.

V tomto období je oveľa produktívnejší. Vďaka tomu pre opačné pohlavie pôsobí ako magnet. Z týchto troch znamení má najväčšiu šancu, že spozná lásku svojho života.

Vodnár

Človek v tomto znamení dostane vždy to, po čom túži. Jeseň zbožňuje, pretože miluje pohľad na prírodu, ktorá sa kúzelne mení. Je to pre neho upokojujúce a nič ho vtedy nevyvedie z miery.

Počas tohto ročného obdobia býva najpokojnejší, preto je priťahovaný k ľuďom, ktorí sú veľmi nevrlí a len sa modlia, kedy už jeseň skončí. Dáš nám za pravdu, že tých ľudí je naozaj veľa, preto si Vodnár môže vyberať. Ak medzi nimi nájde spriaznenú dušu, vydrží mu vzťah dlhé roky.

Ryby

V tejto trojici sa objavil aj človek, ktorý je narodený ako Ryba. Jeseň nemiluje tak, ako ostatné znamenia, no dokáže do tohto depresívneho počasia vnášať svetlo, poéziu a bezhraničnú lásku. Tieto tri aspekty sú veľmi dôležité.

Do tohto človeka sa zamiluje každý, kto sa na jeseň cíti opustený. Najväčšiu šancu nájsť si lásku svojho života má Ryba na spoločenskej udalosti alebo v obchode. Áno, práve tam, kde by to všetci čakali najmenej.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy