Photo by Sammie Vasquez on Unsplash.com

Hádky medzi ľuďmi sú od nepamäti. Môžeme ich definovať ako netolerantné a slovné vyjadrenie rozdielnosti názorov. Napriek tomu, že tento krásny mesiac je nazývaný mesiacom lásky, dve znamenia z horoskopu to budú mať inak. Celý mesiac bude medzi nimi panovať napätie a nenávisť, ktoré všetko len zhoršia. Budú sa hádať a do konca mája neuzatvoria mier.

Býk

Človek v znamení Býka je narodený pod šťastnou hviezdou, no nie s každým si rozumie. Žena je sebavedomá a vie vyriešiť každú krízovú situáciu, ktorá doma nastane. Muž je žiarlivý, no len pri osobách, na ktorých mu záleží. Vie si všetko zaobstarať sám, je samostatný a nezávislý. Napriek tomu nie je vyrovnaný sám so sebou a vo vzťahoch sa mu nedarí. Neustále musí hľadať nové dobrodružstvá, ktoré by mu priniesli nové zážitky a skúsenosti.

Býk sa k ľudom správa slušne, pretože vie, že ich bude ešte potrebovať. Nič nenecháva na náhodu a vie rozmýšľať o krok vpred. Nerozumie si so Strelcom, pretože nie sú dobre zladení. Panuje medzi nimi nenávisť, len čo sa uvidia.

Strelec

Optimistický človek, ktorý je narodený v znamení Strelca, dokáže v máji veľké veci. Žena je aktívna, nič jej neunikne a má rada klebety. Muž je skôr orientovaný na prácu – snaží sa, aby mu po finančnej stránke nikdy nechýbali peniaze a dokázal si šetriť. Nič však nie je dokonalé, preto sa s veľa ľuďmi aj poháda. Medzi týchto ľudí zaradí Strelec aj znamenie Býka. Strelec je ohnivý, s každým vedie tichý konflikt a zvyčajne mu (potom) nezostane priestor na kvalitné priateľstvá.

Pre ľudí je neodolateľný, pretože v sebe skrýva veľa šarmu. Práve pre túto vlastnosť sa tento človek rýchlo zamestná prakticky kdekoľvek. Tento mesiac by sa mal naozaj vyhýbať Býkovi, pretože sa obaja pohádajú tak veľmi, že ich nikto nezmieri. Obe znamenia to preženú s úprimnosťou, ktorá je v tomto mesiaci nebezpečná.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy