instagram/amyseder

Ak si presne ten typ človeka, ktorému neprekáža chaos a občasný bordel, potom by si mala zbystriť pozornosť. Lebo nižšie spomenutým znameniam to prekážať bude. A veľmi! Totižto ľudia narodení v nich milujú poriadok a zorganizované veci. Neznášajú, keď nemajú veci dôkladne pod kontrolou. Cítia sa lepšie, keď majú vo všetkom systém a hlavne poriadok. 

Svojím spôsobom je to aj dobré, že im záleží na poriadku, pretože tam kde nie je, bývajú stresy. Na druhej strane, niekedy to preháňajú a vedia tým liezť pekne na nervy.

Panna

Určite sa zhodneme, že panna je proste to znamenie, ktoré sa sem zaradilo právom. Miluje poriadok, organizáciu a plánovanie. Jednoducho je to jej typická vlastnosť. Skutočne patrí medzi azda najviac poriadkumilovné stvorenia. V jej príbytku by si bordel hľadala márne. Všetko má na svojom mieste. Neznesie chaos. Na to, aby sa vedela sústrediť, potrebuje okolo seba čistotu. Keď to nemá, je z toho nervózna. Preto radšej pri panne dodržuj poriadok aj ty.

Toto všetko vie využiť aj vo svoj prospech. Vďaka týmto „maličkostiam“ je veľmi dobrým podnikateľom. Dáva si záležať na všetkom, čo robí. Nenecháva nič na náhodu. Všetko sa snaží dotiahnuť do samého konca.

Váhy

Aj váhy milujú okolo seba poriadok. Skvelé na nich je, že keď niekto robí neporiadok, oni si to poupratujú samé bez toho, aby robili výčitky. Lebo vedia, že nie každý je taký poriadkumilovný detailista, ktorý potrebuje mať všetko tip top na svojom mieste.

Pre váhy je robiť poriadok niečo ako relax. Vedia sa pri tom uvoľniť a zabijú tým niekedy aj nudu. Všetko, do čoho sa pustia, premenia na zlato. Okrem iného, o váhach sa šepká, že majú sklony vynikajúco variť a doma sú úžasnými gazdinami. Nuž, osoba, ktorá si získa váhy vyhrala. Bude mať doma uvarené, upratané a vlastne, all exclusive služby.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy