Niekomu sa dostať pod kožu znamená roky a niekto sa vie zaľúbiť už len z úsmevu. Ono, aj keď sa možno na tom smeješ, ako sa niekto dokáže zamilovať, veď to sa nedá, keď vlastne dotyčného ani nepozná, ale ver, je to možné. A dnes ti prinášame znamenia zverokruhu, ktorých ľudia narodení práve v nich majú k tomu najväčšie sklony. Dávaj pozor, aby si sa s nimi nemilo zahrávala, pretože oni, čo sa týka citovej stránky, vnímajú všetko veľmi intenzívne.

Ryby

Ryby pocity prežívajú intenzívnejšie ako iné znamenia. Vedia, že v mori je veľa rýb a tak si chcú čo najskôr uloviť tú svoju. Ich planétou je Neptún, ktorý ovláda ich fantáziu. Hneď ako sa taká Ryba zamiluje, už sníva o svadobných oznámeniach. Áno, stačí jeden úsmev a už si namýšľa, že ide o novú známosť. Takéto rýchle zaľúbenie sa však môže stať problémom. Najmä, ak sa ukáže, že druhá strana to tak vôbec nemyslela.

Blíženci

Blíženci milujú flirtovanie, avšak aj keď idú len pod zámienkou flirt, mnohokrát si to pretransformujú, že by z toho predsa len mohlo byť niečo viac. Pri človeku, ktorý im sedí už pri prvej debate počujú v hlave svadobné zvony, ale aby sa tak stalo, musia si sedieť na 100%. No a tu môže nastať zlom, že keď sa oni namotajú, ale druhá strana chce z toho vycúvať, zlomené srdce, plač, no vieš si to predstaviť!

Rak

Ďalším rýchlo sa zaľúbeným znamením je Rak. Ľudia narodení v tomto znamení zverokruhu si často hľadajú lásku na celý život. Krátky flirt pre nich nemá zmysel. Ak teda dáš najavo záujem z tvojej strany, Rak to zoberie možno vážnejšie, ako by si čakala. Buď vážny vzťah alebo nič. A horšie na tom je, že niekedy nepremýšľa nad tým, či nejde do toho až prirýchlo.

Preto buď opatrná, aké signály vysielaš opačnému pohlaviu. Môže sa stať, že sa ti to môže vypomstiť. Každopádne, držíme ti palce a želáme ti naozaj, aby si si toho pravého našla a bola s ním naozaj šťastná!

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.