Žena v okuliaroch sa drží za hlavu

Naše rozhodovanie dokáže veľa prezradiť o tom, aké v skutočnosti sme. Portál The Minds Journal priniesol zaujímavý osobnostný test, ktorý o tebe prezradí niečo nové. A pritom si stačí vybrať jeden geometrický tvar.

Na prvý pohľad to znie zvláštne, no naozaj budeš mať pred sebou 5 rôznych tvarov, z ktorých si vyber ten, ktorý ti je najbližší, rezonuje s tebou alebo ťa iným spôsobom zaujal. Následne si už len prečítaj, čo to o tebe vypovedá.

Si pripravená dozvedieť sa o sebe pravdu? 

Ktorý geometrický tvar sa ti najviac páči alebo s tebou rezonuje?

geometrický tvar Odzadu.sk (úprava redakcie)

Osobnostný test: Vyber si jeden z týchto 5 tvarov a sleduj, čo to o tebe prezradí
ŠTVOREC
Si pracovitá a vždy sa snažíš o dokonalosť. Si odhodlaná a zároveň perfekcionistka, takže sa zameriavaš aj na detaily. Keď sa do niečoho pustíš, aj to dokončíš. Chceš mať okolo seba všetko zorganizované. V tomto si trochu tvrdohlavá a nemáš až tak rada zmeny. Takáto organizovaná si aj vo svojom osobnom živote a nemáš rada konflikty alebo dôležité rozhodovania.
KRUH
Kruh je symbolom harmónie. Si kreatívna duša nabitá emóciami. Si súcitná a rada sa staráš o svojich blízkych, do ktorých sa dokážeš vcítiť. Necháš ich vyrozprávať, vypočuješ ich a pomôžeš. Si spoločenská a práve ty bývaš tou, ktorá drží skupinu pokope. Rada komunikuješ s ostatnými a oni tiež radi vyhľadávajú tvoju spoločnosť, pretože ti dôverujú.
OBDĹŽNIK
Máš rada, keď je všetko zorganizované, no zároveň stále hľadáš zmeny. Nie si úplne spokojná so svojím životom a trápia ťa pocity neistoty. Možno máš problémy aj s nižším sebavedomím, preto sa vyhýbaš konfliktom a silným emóciám. Si však otvorená novým možnostiam a ľuďom. Tvoja pozitívna nálada ťa drží stále pri živote.
TROJUHOLNÍK
Trojuholník je symbolom vedenia a sústredenia. Si typ človeka, ktorý sa zameriava na svoje ciele a nenecháš sa len tak odradiť. Si otvorená, ambiciózna a sebavedomá. Si často súťaživá, máš rada svoju pravdu a niekedy ti robí problém uznať svoju chybu a to, že si sa zmýlila. Napriek tomu ťa ostatní rešpektujú a si skvelá v riešení problémov.
VLNOVKA
Ak ťa oslovil tento tvar, vypovedá to o tebe, že si otvorená a kreatívna osoba, ktorá má ale problém ostať dlhší čas na jednom mieste. Ľahko sa začneš nudiť, preto stále objavuješ nové veci, ktorými by si sa zabavila. Neustále vymýšľaš nové nápady a máš rada zmenu. To ti dodáva energiu, aby si mohla byť slobodná a nezávislá.

Ak ťa tento kvíz zaujal, pozri si určite aj naše predošlé testy. Odporúčame ten zameraný na negatívne vlastnosti alebo partnerský jazyk lásky.

Zdroj: The Minds Journal

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy