Je váš vzťah v najlepšom poriadku alebo máš pocit, že to trochu škrípe a vznikajú medzi vami určité nezhody? V našom dnešnom kvíze môžeš zistiť a zároveň si overiť, ako na tom v skutočnosti ste. Portál Daily Mail zverejnil 7 jednoduchých otázok, ktoré dokážu odhaliť pravdu.

Pri odpovedaní by si mala byť k sebe stopercentne úprimná, inak výsledok nebude hodnoverný. Nesnaž sa odpovedať tak, ako si myslíš, že by si mala, ale naozaj sa snaž zachytiť realitu, aká panuje vo vašom vzťahu.

Ako sa cítiš, keď sa po krátkom odlúčení znovu stretnete?

Ako ste obaja spokojní s množstvom milovania, ktoré vo vzťahu máte?

Ak je tvoj priateľ odmeraný, ako na to reaguješ?

Ako veľmi ti tvoj partner verí a podporuje ťa v tvojich snoch?

Ako zvládate hádky a nezhody medzi sebou?

Čo sa stane, ak stojíte pred veľkým rozhodnutím (napríklad kúpa niečoho drahého)?

Aký bol váš vzťah za posledných 12 mesiacov?

Ako je to na tom váš vzťah? Týchto 7 otázok preverí, či nemáte nejaké PROBLÉMY
Najviac odpovedí A - Tvoj vzťah potrebuje akútnu záchranu.
Váš vzťah na tom nie je vôbec dobre a vyžaduje si akútnu starostlivosť. Dôležité je, aby ste sa začali snažiť obaja, inak sa môže stať, že tieto problémy neustojíte. Ak si nebudete vedieť dať rady, nebojte sa o pomoc požiadať aj niekoho iného, napríklad vzťahového poradcu.
Najviac odpovedí B - Vyzerá to medzi vami tak všelijako.
Je to medzi vami také kadejaké. Raz je lepšie, inokedy zas horšie. Možno sa teraz milujete, no láska nestačí na to, aby ste spolu dokázali prežiť celý život. Musíte jeden druhého pochopiť a naučiť sa robiť kompromisy. Je to práca pre vás obidvoch.
Najviac odpovedí C - Váš vzťah je v poriadku.
Váš vzťah je naozaj v poriadku a máte momentálne všetko, čo ku šťastiu potrebujete. Dokážete spolu komunikovať, viete, čo ten druhý má a nemá rád a ešte nevyhasla ani iskra. Neprestaňte sa o svoj vzťah starať, inak sa môže stať, že upadne do stereotypu. A to určite nechcete.
Najviac odpovedí D - Váš vzťah je naozaj silný a zdravý.
Váš vzťah je doslova ukážkový a môžu vám ho mnohí závidieť. Je silný a zdravý a už neraz ste sa presvedčili o tom, že spoločne dokážete zvládnuť všetky problémy. Nenecháte sa rozhodiť maličkosťami a ak jedného niečo trápi, nerobí vám problém o všetkom sa porozprávať. Len tak ďalej.

Zdroj: Daily Mail

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.