Negatívna vlastnosť

Aspoň jedná negatívna vlastnosť sa skrýva v každom z nás. A občas je tak veľká, že ťa dokáže brzdiť v rozvoji, kaziť ti vzťahy s blízkymi ľuďmi alebo ti stáť v ceste za lepším životom. Vďaka tomuto kvízu zistíš, o akú vlastnosť sa jedná práve u teba.

Predstav si, že čakáš na svoju kamošku vonku v zime už 20 minút. Ona ti volá a hovorí, že príde až o polhodinku. Čo urobíš?

Ako by si sa popísala?

Ako by si popísala svoj štýl?

Ako reaguješ, keď už dlho čakáš v rade?

Máš komplexy?

Pri hádke s partnerom potrebuješ všetko vyriešiť ihneď?

Tvoja negatívna vlastnosť, kvôli ktorej život nejde tak, ako si praješ: Sedí to na teba?
SI NETRPEZLIVÁ.
Chceš všetko a hneď ako malé dieťa. Lenže malé dieťa nedokáže urobiť veľký krok v kariére, zarábať veľké peniaze alebo byť v šťastnom a zdravom vzťahu. Mysli na to, keď nabudúce budeš chcieť všetko ihneď, tu a teraz. Trpezlivosť ruže prináša.
MÁŠ NÍZKE SEBAVEDOMIE.
Mala by si si viac vážiť sama seba. Aj nízke sebavedomie sa dá považovať za negatívnu vlastnosť, pretože ti občas doslova ničí život. Mysli najskôr na seba a až potom na ostatných, inak ťa všetci budú len využívať.
NIE SI TOLERANTNÁ.
Nevieš odpúšťať a ťažko sa k tebe hľadá cesta. Si ako ľadová kráľovná, ktorá nikoho k sebe nepustí. Z jednej strany je to dobré, že poznáš svoje vlastné hranice a chrániš ich. Ale na druhej strane, chladnosť a netolerantnosť sa dajú považovať aj za negatívne vlastnosti. Skús byť empatickejšia a milšia. Uvidíš, ako sa tvoj život zmení k lepšiemu.

Chceš byť lepším človekom? V našom nedávnom článku nájdeš super tipy na to, aby sa tak stálo už v najbližšej dobe. 

Niekedy sa naskytnú v našom živote chvíle, kedy vnímame predovšetkým samy na sebe, že šťastie nás akosi viac obchádza. Samozrejme, nie vždy sme si zaň zodpovedné len my, no predsa existujú spôsoby, ktorými je ho možné istým spôsobom regulovať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy