Osobnostný test
Pexels/Marcela Alessandra, Facebook/Times Now

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Chcela by si o sebe zistiť nové a zaujímavé informácie? Môže ti v tom pomôcť aj osobnostný test od The Minds Journal, ktorý odhaľuje, akým typom génia si. Vedela si o tom, že existujú až 4 rôzne osobnosti géniov? 

Tvojou úlohou bude pozerať sa pár sekúnd na obrázok, ktorý uvidíš nižšie. Pozeraj sa do stredu čierno-bieleho kruhu, až kým neuvidíš farbu. Niekomu sa ukáže modrá či červená farba, iným zase žltá alebo zelená. A práve táto farba odhaľuje to, akým typom génia si.

Tento osobnostný test o tebe odhalí zaujímavé veci. Si na to pripravená? 

Pozeraj sa pár sekúnd do stredu kruhu. Akú farbu vidíš?

Test osobnosti Facebook/Times Now

Osobnostný test: Farba, ktorú uvidíš na obrázku, o tebe veľa prezradí
Modrá farba
Si génius vnímania. Používaš frekvenciu mozgových vĺn v rozsahu 100 až 120 Hz. Máš jasnú myseľ a veľmi dobre rozumieš životu. Nie je pre teba náročné robiť aj ťažšie rozhodnutia. Okrem toho si dobrým tímovým hráčom a ľudia sa na teba radi spoliehajú. Aj keď si úprimná a hovoríš to, čo si myslíš, v ťažkých chvíľach hľadajú práve tvoju pomoc a radu.
Červená farba
Si géniom logiky. Používaš frekvenciu mozgových vĺn v rozsahu 150 až 180 Hz, čo znamená, že máš nadpriemernú inteligenciu a zároveň vynikajúcu intuíciu. Bez problémov dokážeš vyriešiť všetko. Si prirodzený vodca a ľudia k tebe vzhliadajú. Dôvodom je to, že im vždy vieš pomôcť aj v nepriaznivých situáciách.
Zelená farba
Ak vidíš v strede zelenú farbu, si veľmi talentovaný človek. Si zvedavá, otvorená a vášnivá. Miluješ objavovanie nových vecí a všetky nové skúsenosti ťa posúvajú dopredu. Vďaka tomu dokážeš dobre poradiť svojim priateľom a oni si to vážia. Preto si v kolektíve obľúbená a ľudia s tebou radi trávia čas. Ak im rozprávaš o svojich zážitkoch, bez slova ťa počúvajú.
Žltá farba
Používaš frekvenciu mozgových vĺn v rozsahu 120 až 150 Hz, čo znamená, že si naozaj mimoriadna osobnosť. Do tejto kategórie patria napríklad ľudia, ktorí uplatňujú logiku ako majstri šachu. Máš tvorivú myseľ a si schopná všímať si drobné detaily, ktoré ťa obklopujú. Ak sa vydáš cestou umeleckých disciplín, môže ťa to doviesť k úspechu. Miluješ výzvy a nové zážitky, preto s tebou nie je nuda.

V našom predošlom kvíze môžeš odhaliť aj to, či si spoločenská osobnosť alebo máš radšej samotu. Smelo do toho!

Zdroj: The Minds Journal

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy