Farma 15

V reality šou Farma každoročne vznikajú aj nové páriky. Inak tomu nebolo ani v poslednej odvysielanej sérii. Jeden z párov sa teraz objavil aj v relácii Život po Farme, kde prezradili, ako to vyzerá u nich v posteli. Naozaj toto kráske prekáža?

Reality šou Farma tento rok vyhrala fitnesska Lucka aj napriek tomu, že nedostala najviac hlasov od divákov. Súperov, Niki a Denisa, sa jej však podarilo poraziť v súbojoch. Ako však neskôr priznala, s výhrou sa rozhodla rozdeliť.

V šou Farma vzniká každoročne aj láska

Z tejto šou vzišlo už viacero zamilovaných párikov. Medzi tie najvýraznejšie patria napríklad Xénia a Lukáš. V pätnástom pokračovaní šou mali k sebe blízko aj Azra a Denis. Obaja však stále čakajú, ako to bude medzi nimi pokračovať. Vzťah po šou nepokračuje medzi Sofiou a Myrcom a takisto Niki a Matúšom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

Naopak Sára a Timo si počas nakrúcania príliš neužívali a pred kamerami sa držali na uzde. Ako sa však ukázalo, po skočení šou začali tvoriť oficiálny pár a svoju lásku už viac neskrývajú.

Ako to vyzerá u Sáry a Tima v posteli?

V relácií Život po Farme, ktorej ukážku uverejnila TV Markíza, ich vyspovedal moderátor Jakub Zitron Ťapák. Tomu najskôr potvrdili to, že sú stále spolu a láska medzi nimi ešte nevyhasla.

Moderátor sa Sáry a Tima spýtal, ako sa majú. Blondínka podotkla, že je nevyspatá, no jej priateľ sa naopak vyspal do ružova. Pritom priznali, že uplynulú noc spali vedľa seba.

Timo však nechrápe. „Nie, to musím povedať, že nechrápe. Fakt nechrápe. Prehadzuje sa. On ma rozčuľuje celý,“ zasmiala sa Sára. Všetko bolo, samozrejme, myslené len zo srandy. Dvojica sa zasmiala aj na vyjadrení moderátora, ktorý zavtipkoval, aby sa ich láska nerozpadla práve počas ich rozhovoru.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 📸 Timotej Puchoň – Trasliak 🎤🎧🎶 (@trasliak)

Zdá sa, že Sára a Timo si teda spoločné chvíle naozaj užívajú a počas rozhovoru im na tvárach nechýbal úsmev. Praješ im ich spoločnú lásku aj ty?

Zdroj: TV Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News