Ten pravý muž pre ženu

Ak chceš v živote zmenu, musíš pre ňu aj niečo urobiť. To platí aj pri vzťahoch. Premýšľať nad tým, že nie si vo vzťahu šťastná či plakať preto, lebo k tebe ešte neprišiel ten pravý, nevedie k ničomu, ak si pri tele držíš stále toho, o kom vieš, že je ten nesprávny. Popletená? Možno sa čuduješ, no s týmto bojuje veľa žien. Chceli by, aby ich láska vyzerala inak, no nechcú opustiť to, čo ich nerobí šťastné.

Je to ako keď si uvedomíš, že si sa zasekla v stereotypnom vzťahu s mužom, ktorého máš síce rada, no o veľkej láske sa hovoriť nedá. Nechceš však zničiť vzťah a vyhováraš sa na to, že ste už spolu dlho, že máte deti, že nevieš, čo by si robila, ak by si teraz ostala single, že … samé výhovorky. Tvoje vnútro baží po zmene a chce sa vymaniť z nefunkčného vzťahu, no ty sa v ňom dobrovoľne dusíš.

Alebo keď dávaš tomu istému mužovi opäť šancu (už ani nepočítaš, koľká v poradí to je) s naivnou vierou v to, že sa zmení, no to sa nikdy nestane. Ach, drahá, on si ťa nezaslúži, tak mu už prestať skákať na tie sladké, a najmä, prázdne reči.

Ten pravý musí byť iný

Dokedy sa budeš dávať dokopy s mužmi, ktorí sú už na prvý pohľad rovnaké typy, keď dobre vieš, že práve títo ťa vždy sklamali? Rýchlo sa zamiluješ a ešte rýchlejšie zisťuješ, že aj tvoj nový objav skončí medzi ostatnými ex – v škatuľke s popisom „on nebol ten pravý“. Ale ako nájsť toho, ktorý do nej nikdy nezapadne?

Keď sa sama nebudeš chcieť naozaj a úprimne vymaniť zo vzťahov, v ktorých nie si šťastná, potom nemôžeš dať svoje srdce niekomu, komu by mohlo patriť vo veľkej láske. Nestrácaj čas po boku toho, s kým je to len o nedorozumeniach, hádkach, problémoch. Povedz si rázne dosť. Kašli na okolnosti, kašli na to, čo si pomyslia druhí, na prvom mieste si len ty.

Kým sa neprestaneš držať chlapov len preto, aby si niekoho mala, nemôžeš očakávať, že sa dočkáš skutočného šťastia. Zamilovanosť nám síce zalepí oči, ale každá dospelá žena si už v dnešnej dobe musí stáť za istými partnerskými hodnotami. Ak jej vo vzťahu chýbajú, tak to nemá zmysel. Takže, ak chceš niekoho, kto bude ako z tvojich predstáv, niekoho, kto bude pre teba ten pán dokonalý, tak mu nechaj dvere otvorené.

Nezatváraj ich pre niekoho, pri kom len dúfaš, že sa zmení. Pretože to sa nestane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating