Muž objíma ženu, majú vzťah

Niekedy to nechceme pochopiť do poslednej možnej chvíle, inokedy už dlhú dobu tušíme, kam to smeruje. Každý jeden vzťah nemá šťastný koniec a rozchody sú súčasťou sveta lásky. Keď si odmyslíme nečakané „kopačky“ či dôvody, s ktorými nik nepočíta, sú tu aj jasné znaky toho, že sa ten koniec blíži.

Ak sa práve nasledujúce 3 veci objavujú aj v tvojom partnerskom živote, zrejme je čas na to, aby si úprimne priznala, že to celé nemá budúcnosť. Teraz je posledná šanca na to, aby ste to zachránili alebo nenaťahovali to, čo je zrejmé.

Každý rozhovor končí hádkou

Či už sa bavíte o bežných témach alebo chcete riešiť nejaký problém, vždy to končí rovnako – hádkou, po ktorej ste obaja plní zlosti. Začínate v pohode ale vaše názory sa začnú prekrývať, každý má svoje argumenty, hlasitosť slov ide hore a potom počuť už len buchnutie dverí. Už ani nevieš, kedy naposledy ste komunikovali v pokoji a k spokojnosti oboch z vás.

Zrejme už k sebe nemáte ani toľko rešpektu, aby ste si zahryzli do jazyka a snažili sa byť trpezliví.

Vzťah je ako zaseknutý kolotoč

Stereotyp, rutina a tie spomínané problémy, ktoré nie a nie vyriešiť. Vaša snaha vždy padne a vraciate sa na začiatok. Máš pocit, že ste sa v tomto vzťahu jednoducho zasekli a nedokážete to zmeniť k lepšiemu, nech sa akokoľvek snažíte.

A čo je horšie, ak sa jeden z vás nesnaží vôbec. To je jasný dôkaz toho, že nemá záujem vašu lásku zachrániť. Občas môžeš mať strach opustiť túto „istotu“, no ak z toho kolotoča rýchlo nevypadnete, bude to pre vás oboch len horšie.

Milostný život úplne ochladol

Už nevieš, akú farbu majú jeho oči. Aké to je, keď ťa chytí za ruku či pohladí po tvári. O tom, aby ste sa vášnivo milovali v posteli tak, ako kedysi, môžeš už iba snívať. Fyzické prejavy lásky sú preč a to znamená, že sú preč aj city. A tie sa „opraviť“ nedajú.

V takomto prípade je jasné, že vzťah ochladol a nik vám nepomôže ten oheň znova rozložiť. Je čas, aby si nechala dvere otvorené pre novú a skutočnú lásku.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating