Tehotná influencerka
Instagram/llnzz/z.u.z.a.n.i.t.a/dominikamyslivcova

Tehotná influencerka pre portál Extra priznala strach z pôrodu. Bojí sa najmä bolestí počas neho.

28-ročná Dominika Myslivcová vo februári fanúšikom oznámila, že pod srdcom nosí svoje prvé bábätko. Jeho pohlavie sa rozhodla odhaliť originálnym spôsobom o pár mesiacov neskôr. Na Instagrame zverejnila video z baby shower, kde sa jej fanúšikovia dozvedeli, že partnerovi, podnikateľovi Zdenkovi Chytilovi porodí synčeka.

Tehotná influencerka pobúrila fanúšikov

Ak krásnu influencerku sleduješ na sociálnej sieti, možno si postrehla, že sa jej followeri rozdelili na dva tábory. Niektorým sa jej štýl obliekania páči, iným zase nie. Pripomína ním totiž Rihannu, ktorá hrdo ukazuje svoje tehotenské bruško.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Myslivcová (@dominikamyslivcova)

Dominika aj na premiéru Barbie prišla iba v ružovej podprsenke, ktorú tematicky dopĺňala ružová dlhá sukňa. „Cítim sa zaujímavo. Veľa ľudí na mňa pozerá,“ priznala tehotná influencerka, ktorá si myslela, že na premiére splynie s prostredím.

„Niektorí fanúšikovia ma práve podporujú, že hovoria, že super, mne sa veľmi páči tvoj štýl, pokračuj v tom alebo pokojne ešte viac ukáž bruško, tak som im to dnes splnila. Potom niektorí, samozrejme, klasika, hejtujú, že tehotná žena by sa takto obliekať nemala,“ dodala.

Z pôrodu má veľký strach

Priznala však, že práve z pôrodu, ktorý ju čaká už onedlho, má veľký strach. „Som z toho nervózna, pretože neviem, čo ma čaká. Niektorí hovoria, že je to úplne v pohode, niekde zase čítam, že je to najhoršia bolesť, takže neviem no. Bojím sa,“ priznala tehotná influencerka pre Extra.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Myslivcová (@dominikamyslivcova)

Zdroj: Extra

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News