Česká influencerka Dominika Myslivcová

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Česká influencerka, ktorá je dobre známa aj na Slovensku, na Instagrame prekvapila krásnou správou. Najprv fanúšikov držala v napätí, no napokon vysvitlo, že pod srdcom nosí bábätko.

Známa Češka Dominika Myslivcová mala iba 11 rokov, keď si založila svoj prvý blog. Netrvalo dlho a stala sa idolom dievčat, ktorým radila ohľadom vzťahov, líčenia a obliekania.

28-ročnú influencerku na Instagrame sleduje už viac ako 303-tisíc fanúšikov z Česka a Slovenska, ktorí ju momentálne zaplavujú srdiečkami. Ak si medzi jej followermi aj ty, určite už vieš, že o pár mesiacov sa z nej stane mamička.

česká influencerka Dominika Myslivcová
zdroj: Instagram/dominikamyslivcova

Česká influencerka čaká bábätko

Už včera sledovateľom oznámila, že na svojom instagramovom profile nebola nejaký čas aktívna kvôli veľkému projektu.

„Je pravda, že som teraz ten Instagram fakt zanedbávala. A to z jedného jediného dôvodu. Od decembra som pracovala na jednom novom projekte. A zajtra ho konečne hodím do sveta! Takže, zapnite si upozornenia, zajtra o 11:00 na mojom profile zistíte, o čo ide,“ napísala do stories známa česká influencerka.

česká influencerka
zdroj: Instagram/dominikamyslivcova

A dnes sa rozhodla oznámiť, o čo išlo. Dominika zverejnila sériu fotiek v čipkovanej spodnej bielizni a s vypuklým bruškom, ktoré môžeš vidieť po kliknutí SEM. Pod príspevok napísala dve slová: „PROJEKT BABY“ a hashtagmi, že bábätko je na ceste a z nej bude mama.

Pod zábermi sa takmer ihneď objavili gratulačné komentáre. Okrem sestry Moniky Bagárovej jej zablahoželala aj Slovenka Andrea Verešová či dvojnásobná mamička Lela Ceterová.

Ku gratuláciám sa pripájame aj my!

Zdroj: Instagram/dominikamyslivcova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News