Známa influencerka

Známa česká influencerka Dominika Myslivcová sa stala maminou iba pred niekoľkými dňami, no fanúšikovia ju už na Instagrame stihli skritizovať. Svoj profil má však súkromný, no zaznamenal to portál Topstar.

28-ročná Češka sa najskôr preslávila ako blogerka. Písať začala už v jedenástich rokoch. Netrvalo dlho a stala sa idolom dievčat. Aktuálne ju na Instagrame sleduje viac ako 364-tisíc fanúšikov z Česka a Slovenska a každým dňom tento počet stúpa.

Influencerka Dominika Myslivcová schytala kritiku

Známa influencerka už pred pôrodom priznala, že sa toho celkom bojí. Všetko však napokon zvládla a 22. augusta porodila krásneho synčeka Deriana. Musela si zaznamenať aj to, ako si ho niesla z pôrodnice domov, čo potom zverejnila aj na Instagrame.

Aj keď na jej sociálnej sieti môžeme vidieť, že doma na synčeka a novopečenú mamičku čakalo veľké prekvapenie od otecka Zdeňka Chytila v podobe hŕby modrých balónikov a svietiaceho nápisu BOY, Dominika schytala obrovskú vlnu kritiky od fanúšikov.

Influencerka totiž svoj malý poklad prevážala v sedačke, ktorá bola umiestnená v aute. Podľa predpisov a fanúšikov bolo ale takzvané „vajíčko“ v aute umiestnené zle.

„Chápem, že sa tu pani Dominika stala prvýkrát mamičkou, má pekného synčeka. Nabudúce prosím už vajíčko vždy pripútať, je to pre bezpečnosť toho malého šťastíčka,“ upozornila ju fanúšička na Instagrame, čo zaznamenal portál Topstar.

„Škoda tej nekvalitnej autosedačky, ktorá je zle daná. Má byť v protismere. Hlavne, že oblečenie musí mať značkové a na kvalitnú autosedačku už asi došli peniaze,“ pridala sa ďalšia.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 𝐄𝐱𝐭𝐫𝐚.𝐜𝐳 (@extra.cz)

„Sedačka musí byť v protismere a madlo vyzerá, že by malo byť nižšie, nie v pozícii na nosenie,“ dodala ešte jedna s tým, že cena a kvalita autosedačky zrejme Dominike ušla.

„Ok, dievčatá, ďakujem za upozornenie, nabudúce už budeme vedieť,“ zareagovala na túto kritiku známa influencerka a novopečená mamička.

Zdroj: Topstar

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News