Myslivcová, Lucid a Lula
Instagram/llnzz/lucidstyle_official

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Obľúbená influencerka potešila fanúšikov svojím prvým tehotenstvom. Teraz na Instagrame pridala video z odhalenia pohlavia bábätka. Privedie na svet chlapčeka či dievčatko?

Dominika Myslivcová je česká influencerka, ktorú na Instagrame sleduje výše 334- tisíc followerov. Preslávila sa už v 11 rokoch, kedy si založila svoj vôbec prvý blog.

Začiatkom tohto roku oznámila svetu krásnu správu, s priateľom čakajú prvé bábätko. 28-ročná modelka vtedy zverejnila šteklivý záber a práve pod nim sa objavil popis „Baby PROJEKT“.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Myslivcová (@dominikamyslivcova)

Dominika na Instagrame zdieľala záber s dvomi paličkami, na ktorých stálo „boy“ a „girl“. Vtedy vyzvala fanúšikov k tipovaniu, čo asi čaká.

„Všetci povinne do komentárov Girl or Boy? Ja Vám neporadím, tiež to stále neviem, ale cca za týždeň už by sme sa to mali dozvedieť, tak vám to dám vedieť,“ napísala.

Pohlavie bábätka prekvapilo aj samotnú mamičku

Obľúbená influencerka v tomto príspevku však celkom zavádzala a ako sama neskôr priznala v stories, ona už pohlavie pozná a dnes sa ho rozhodla oznámiť aj celému svetu. Na krásnej párty pre bábätko začali lietať modré svetlice a je teda jasné, že dvojica bude mať chlapčeka. Video z odhalenia pohlavia sa ti zobrazí po kliknutí SEM.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Myslivcová (@dominikamyslivcova)

Krásne video okomentovala aj slovenská hviezda Instagramu Zuzana Plačková, ktorá nechápala, že je tam modrá farba. Vraj si stále myslela, že to bude dievčatko. Podobne na tom bola aj budúca mamička Dominika.

„Vidíš môj výraz? Ja som to mala úplne rovnako, bola som si fakt istá, že budem mať dievčatko a hneď som si spomenula na teba,“ odpísala.

Zdroj: Instagram/dominikamyslivcova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News