Influencerka Dominika Myslivcová

Známa influencerka Dominika Myslivcová prežila noc plnú strachu o svoje dvojmesačné bábätko. So synčekom skončila v nemocnici, s čím sa posťažovala na svojom Instagrame. Zaznamenal to portál Extra.

29-ročná česká influencerka Dominika Myslivcová porodila iba pred pár týždňami, no fanúšičky ju hneď po odchode z pôrodnice skritizovali. Vraj ohrozila svojho synčeka Deriana počas prevozu v aute, kde autosedačku podľa skúsených mamičiek na Instagrame vraj umiestnila zle.

Influencerka prežila noc plnú strachu

Zo svojej chyby sa poučila a všetko sa zdalo byť perfektné. Až doteraz. Novopečená mamina na svojej sociálnej sieti vystrašila fanúšikov, keď tam zdieľala fotku ručičky bábätka, v ktorej má zapichnutú kanylu. „No to bola noc,“ napísala k nej Dominika, čo zaznamenal portál Extra.

Influencerka sa k tomu aj neskôr vyjadrila, aby upokojila svojich sledujúcich, keďže ju zrejme zahrnuli otázkami, čo sa stalo. „Včera večer mi začal pípať monitor,“ začala vysvetľovať mamina, ktorá používa špeciálnu podložku na meranie hladiny kyslíku. „Z ničoho nič začal hučať radar, že ma blbé hodnoty a kyslík pod 80 %. A nie, nelapal po dychu,“ dodala.

„Začala som, samozrejme, panikáriť a tým, že som nachladnutá, kašlem, stratila som hlas, tak som si už predstavovala všetko možné. Že má covid alebo laryngitídu alebo bohvie čo ešte,“ opísala Dominika s tým, že s bábätkom okamžite išla do nemocnice.

„Vyšetrili ho a radšej si nás nechali cez noc a pozorovanie. Okrem nádchy je malý v poriadku. Môže sa stať, že to monitor zle vyhodnotí a urobí falošný poplach,“ dodala ešte.

Česká influencerka je mamičkou iba 2 mesiace a sama priznala, že narábať s monitorom sa zatiaľ iba učí. Musíš však uznať, že toto by vystrašilo aj teba.

Zdroj: Extra

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News