Influencerka Nela Slováková

Známa influencerka musela stiahnuť parfumy vlastnej značky z predaja. Sama sa k tomu aj vyjadrila, o čom píše portál Super.cz. Čo za tým stojí?

Influencerka a podnikateľka Nela Slováková je známa tým, že si servítku pred ústa nedáva. Úprimnosťou nešetrí ani na svojom Instagrame, no hlavne na platenej platforme, kde má pridávať pikantnejší obsah, spolu s vyjadreniami ku kauzám.

Práve v januári sme boli svedkami jej výmeny názorov s Natálie Kočendovou. Pred pár dňami sa do seba pustili opäť. Dôvodom majú byť ich obchodné spory. Podľa portálu Super.cz však Nela teraz údajne má ďalší problém, ktorý súvisí s jej podnikaním.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Nela Slováková Neonky (@neonkarna)

Prečo známa influencerka musela stiahnuť z predaja svoje parfumy?

Známa česká influencerka musela stiahnuť z predaja svoje parfumy. Na sociálnych sieťach sa šíria informácie, že dôvodom má byť to, že vraj obsahujú karcinogénnu látku, ktorá ženám dokonca spôsobuje neplodnosť. Túto kauzu údajne začala ďalšia influencerka Kamila Gelato, ktorá ale má na Instagrame súkromný profil.

Ako však uvádza portál Super.cz, Nela popiera informáciu, že v jej parfumoch je zakázaná látka. Dôvodom stiahnutia „voňaviek“ z predaja má byť to, že na obaloch neboli napísané čísla výrobnej šarže, ktoré majú byť uvedené nielen na fľaštičkách, ale aj na škatuľkách.

„My sme to tam nemali, pretože nám to proste nikto nepovedal. Parfumy nám boli dodané iba s číslom šarže na fľaštičke, tak preto nemáme číslo na škatuľke,“ vysvetlila Nela Slováková s tým, že si je vedomá, že za tento priestupok dostane pokutu. Keď však parfumy budú podľa hygienikov v poriadku, vráti ich späť do predaja.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Nela Slováková Neonky (@neonkarna)

Zdroj: Super.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News