Pexels/Dziana Hasanbekava

Vyliečiť sa z rozchodu trvá dlho. U každého je to individuálne a ako sa hovorí, najlepší liek je čas. Avšak, pre znamenia platí úplne niečo iné. Majú svoje vlastné metódy, podľa ktorých sa vyliečia zo zlomeného srdca rýchlejšie.

Čítaj ďalej a spoznaj tú svoju na základe tvojho znamenia.

Baran

Žena v znamení Barana sa najlepšie vylieči zo zlomeného srdca vtedy, keď je osamote. Ak pôjde niekam do hôr a vyčistí si hlavu. Pomôže jej to utriediť si myšlienky a pochopí, že všetko zlé sa deje pre niečo dobré.

Býk

Táto žena potrebuje byť obklopená priateľmi. Nemôže byť sama ako Baran, pretože by stratila nervy. Potrebuje spoločnosť, aby sa jej stále niekto venoval a bol pri nej. Jedine tak príde na iné myšlienky a ex partnera nechá tak.

Blíženci

Žena Blíženec potrebuje tvoriť. Je kreatívna duša, rovnako ako Ryby, preto jej najviac pomôže práve toto. Je len na nej, čo si vyberie – môže maľovať, tancovať, písať alebo niečo vyrábať. Hlavné je, aby pri tom vypla a na nič nemyslela.

Rak

Táto žena mení nálady ako apríl. Jeden moment je veselá, potom zase smutná. Potrebuje jesť veľa sladkého a zároveň to vykompenzovať pohybom. Po jedle jej najlepšie pomôže túra alebo cvičenie. Takto bude pociťovať endorfíny a bude jej dobre.

Lev

Žena Levica potrebuje okolo seba rozruch rovnako ako Býk. Po rozchode musí byť v neustálom kontakte s ľuďmi a najmä s mužmi. Tí jej musia hovoriť komplimenty, aby sa stále cítila krásna. Je to trochu náročné, no čo človek nespraví pre uzdravenie.

Panna

Panna potrebuje upratovať. Po rozchode si musí vytriediť všetky veci a vyhodiť to, čo jej prináša nejaké spomienky na vzťah. Až keď bude môcť vo svojej izbe voľne dýchať, bude vyliečená a srdce ju nebude bolieť.

Váhy

Táto žena sa potrebuje vybúriť. Najlepšie pre ňu bude, ak začne niečo, čo ešte nikdy neskúšala a vydá zo seba všetku energiu. Potom bude upokojená a rozchod ju bude bolieť menej. Môže vyskúšať box, alebo niečo viac adrenalínové, pri čom nebude myslieť na nič zlé.

Škorpión

Pre túto ženu je ideálne, aby išla von s nejakým mužom. Prinúti ju myslieť na iné veci a dokonca si s ňou môže aj zaflirtovať. Škorpiónka je veľmi vášnivá a z rozchodu sa môže vyliečiť jedine s novým mužom. On ju prinúti zabudnúť.

Strelec

Žena narodená v tomto znamení potrebuje rodinu a priateľov, ktorí jej doprajú priestor. Rovnako ako Baran, aj ona potrebuje čas osamote na premýšľanie. Na základe toho jej to pomôže lepšie prijať to, čo sa stalo a nebude premýšľať nad tým, čo by sa stalo, ak by boli ešte spolu.

Kozorožec

Táto žena potrebuje mať každú hodinu svojho dňa naplánovanú. Nemôže sa ani sekundu nudiť, pretože potom by myslela na rozchod a to by ju teda nevyliečilo. Musí byť neustále zaneprázdnená – pokojne aj pol roka každý deň. Pomôže jej to.

Vodnár

Žena v tomto znamení potrebuje po rozchode vymeniť prácu. Nechce sa nudiť a stará práca by jej prinášala spomienky na priateľa. Keď zmení prácu, príde do nového kolektívu, do nového systému a všetko pre ňu bude nové. Nebude mať čas premýšľať nad zlomeným srdcom.

Ryby

Žena Ryba sa potrebuje posunúť ďalej. Najlepšie by pre ňu bolo, ak by sa mohla odsťahovať a už nikdy nevidieť svojho bývalého partnera. Jedine tak by našla pokoj a svoje zlomené srdce by vyliečila extrémne rýchlo. Nové okolie jej dá nádej na nové začiatky.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy