Ruža pre nevestu 2
Instagram/kristofko/ivanaunlimited

Ako si už pravdepodobne postrehla, šou Ruža pre nevestu 2 je predtočená a dievčatá sú už v týchto dňoch doma. Súťažiace sa pravidelne ukazujú na rôznych akciách a zapĺňajú aj svoje sociálne siete, pričom nesmú prezradiť, ako to na našich televíznych obrazovkách v šou bude pokračovať. Práve na Instagrame sa teraz objavili zábery jednej súťažiacej v bielych šatách. Bozkáva a objíma na nich záhadného muža. 

Každý piatok môžeme na televíznych obrazovkách sledovať druhé pokračovanie šou Ruža pre nevestu. Predplatitelia si ju môžu pozrieť v predstihu na platforme Voyo.

O srdce podnikateľa Radka Urabanyaka na Srí Lanke aktuálne bojuje už iba dvanásť krások. Po poslednej epizóde sme zostali v napätí, či ako ďalšia pôjde domov Nicole alebo Julie.

Zo šou ako prvé tento rok vypadli Dominika a Sára. Práve druhá menovaná si však po skončení šou našla lásku a aktuálne žiari po boku nového priateľa.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Je ďalšia kráska zo šou Ruža pre nevestu zamilovaná?

Vilu už opustila aj 22-ročná Ivana Kasalová, ktorá má za sebou celkom zaujímavý odchod. Ako sama počas jednej z hier priznala, niekedy to v súťaži mala chuť vzdať, keď videla, že to Radkovi viac klape s niekým iným. Ženícha jej slová prekvapili a aj kvôli jej vyjadreniu ju poslal domov.

Ivana sa po šou zúčastnila svadobného fotenia, ktorého ukážky na svojom Instagrame zdieľa fotografka Aneta Knezl. Svojmu „foto partnerovi“ venovala viaceré dotyky, objatia a okrem pusy na tvár nechýbala ani tá na pery.

Pod videom samotná exsúťažiaca z Ruže pre nevestu pridala emoji „🤫“, čo môže značiť, že fanúšikom niečo nechce prezradiť. Naznačovať čosi viac môže aj popis pod príspevkom, ktorý znie takto: „Blooming love.“ V preklade kvitnúca láska.

Ivana však nový vzťah zatiaľ oficiálne nepotvrdila. Nateraz nie je známe ani to, kto muž vo videu vlastne je. Stále sa však influencerka mohla plne vžiť do fotenia a jej „partner“ môže byť len model. Na prípadné oficiálne vyjadrenie si teda asi budeme musieť nejaký ten čas počkať.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Aneta Knezl svadobnyfotograf (@anetaknezl)

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News