Radko z Ruže pre nevestu
Instagram/radkourbanyak/tvmarkizaofficial

Viaceré baby zo šou Ruža pre nevestu už viac za Radkom nesmútia. Ako sa teraz ukázalo, nejaká žena už padla do oka aj samotnému ženíchovi. Vo videu na Instagrame totižto ukázal svoje zručnosti a ružu venoval výnimočnej dáme.

Druhá séria šou Ruža pre nevestu skončila na našich obrazovkách pred niečo vyše mesiacom. Od tohto času sa už zmenilo veľmi veľa vecí. Dozvedeli sme sa napríklad to, prečo Frederika nenosila v šou nohavičky a medzi finalistkami sa odohrala aj nepekná vojna. Ak ti uniklo prečo si Stanka a Julie skočili do vlasov klikli SEM.

Hlavným prekvapením bol rozchod medzi víťazkou Stankou a Radkom. Ako sa verejnosť dozvedela, ich problémom mala byť najmä vzdialenosť. Aj to je dôvodom, prečo ich románik ani nestihol prerásť do skutočného vzťahu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa STANISLAVA LUČKOVA 🌹 (@stanislavaluckova)

Lásku po šou Ruža pre nevestu nehľadajú iba baby, ale aj Radko?

Ešte počas vysielania sa k novému vzťahu priznala Sára a prezradila sa aj extravagantná Dolli. Po šou stihla prekvapiť takisto bronzová Jennifer. Zamilované sú vraj aj najmladšia Lara a takisto aj  Stanka. Ani jedna z týchto báb však novú lásku v živote zatiaľ nepotvrdila. Teraz sa ale ukázalo, že nezaháľa ani Radko.

Ako samotný ženích ukázal prostredníctvom videa na Instagrame, prekvapil neznámu ženu priamo počas letu. Na palube totižto predviedol svoje umenie a z papieriku z čokoládky vytvoril ružu. Tú podľa záberov potom dokonca pri odchode venoval jednej z letušiek.

Ženích však, zdá sa, lásku ešte nenašiel, no rozhodol sa zlepšiť deň úplne cudzej žene. Páči sa ti toto jeho milé gesto?

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa M O I N S | sustainable fashion brand (@moinssustainable)

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News