Ruža pre nevestu

Možno si postrehla, že včera večer bola slávnostná premiéra seriálu Vedma, ktorá sa bude vysielať iba na Voyo. Okrem Zuzky Plačkovej, ktorá prehovorila o ďalšom dieťati, sa v kine objavili aj nevesty zo šou Ruža pre nevestu.

Súperky víťazky pre Markízu povedali svoj názor na to, že vyhrala Petrana. Tá sa už k tomu stihla vyjadriť aj na Instagrame a Mirkinu reakciu zhodnotila aj pre Topky. Moderátor Krištof Králik zase šokoval slovami pre magazín EMMA, že Tomáša už videl s inou ženou.

Petrane prídu reakcie na rozchod nemiestne

Myslela si si, že baby zo šou Ruža pre nevestu budú rozchod Tomáša a Petrany vnímať negatívne? Nie je to tak celkom pravda. Väčšina z nich na to má taký názor, že je to ich vec a nemôžu to nejako súdiť, no čakali to.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Petrana sa k tomu pre TV Markíza vyjadrila tak, že vo vile nemala veľké sympatie. To mal byť dôvod, prečo jej súperky buď fandili sebe, alebo inej babe. Pár slov k tomu ale povedala aj na svojej sociálnej sieti.

„Niektoré indivíduá sa ani 7 mesiacov po natáčaní šou nevedia preniesť cez to, že už nie sme v reality šou,“ začala víťazka šou Ruže pre nevestu vo vyjadrení na svojom Instagrame, kde ale má súkromný profil. Keď to teda chceš počuť celé, musíš ju požiadať o sledovanie.

„To, že niektoré osoby sa tak suverénne vyjadrujú k nášmu rozchodu, keď nepoznajú ani mňa, ani jeho mimo reality šou, mi príde už cez čiaru a už naozaj trošku pod úroveň,“ povedala a dodala, že nikto z nás nepozná Tomáša, ani Petranu a to, ako fungujú v súkromnom živote. Ani jej súperky ich vzťah preto nemôžu hodnotiť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tereza Kosecová (@terinka_a)

Petrana venovala tvrdé slová Mirke, ale aj ďalším súťažiacim. Kto jej robil spoločnosť na premiére a kto bola žena, s ktorou bol videný Tomáš?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News