instagram.com/couple.valentine, malakiaart

Lásku by sme si mali prejavovať počas celého roka, no na deň Sv. Valentína sme zvyknutí robiť to trochu okázalejšie. Niektorí chlapi si myslia, že tento sviatok odbijú jednou bonboniérou alebo gýčovým plyšovým srdcom či mackom. 

Vďakabohu za všetkých tých, ktorí v sebe ukrývajú trochu romantickejšieho ducha a pre svoje partnerky sú schopní pripraviť aj nejaké netradičné prekvapenie.

Vyspovedali sme mladé Slovenky, pričom sme boli zvedavé na ich najromantickejšie zážitky z Valentína. Ostali sme v šoku, ako dokážu byť niektorí chlapi originálni a romantickí.

„Minulý rok ma na Valentína prekvapil raňajkami do postele. Predtým sa o žiadnych plánoch nezmienil, tak som si myslela, že zase zabudol (nebolo by to prvý raz). Asi si vygooglil tipy na romantické raňajky, lebo mi urobil vajíčka v tvare srdca a k tomu ešte aj palacinky. Keďže vôbec nezvykne variť, moje prekvapenie bolo o to väčšie.“ (Majka, 24)

„Keďže som na Valentína musela pracovať, prekvapenie ma čakalo, až keď som sa vrátila domov. Už od dverí boli po zemi uložené sviečky a porozhadzované lupene ruží. Doviedli ma do izby, kde bolo zo sviečok urobené veľké srdce a v ňom kľačal on spolu so zásnubným prsteňom. Aj keď to bolo trochu gýčové, bol to ten najkrajší Valentín.“ (Petra, 27)

„Na Valentína sme nemohli byť spolu, pretože bol na služobnej ceste. Keď som sa ráno zobudila, našla som si od neho správu. Nahral mi video, v ktorom zostrihal videá a fotky z našich zážitkov, pridal moju obľúbenú skladbu a na koniec mi nahral, ako ma veľmi ľúbi. Takéto niečo som naozaj nečakala.“ (Laura, 26)

„Na Valentína mi pripravil hotový domáci wellness. Napustil mi horúcu vaňu s voňavou penou, nalial mi pohár šampanského a potom som dostala masáž. Na záver dňa sme si pozreli romantický film, o ktorom som už dlho básnila.“ (Danka, 23)

„Od môjho priateľa som dostala vyrobené poukážky na služby, ktoré si od neho môžem vyžiadať. Okrem masáže, dlhých objatí tam bolo aj upratanie bytu či uvarenie večere. Nečakala som to od neho, no napokon sa mi priznal, že zabudol a toto bolo jediné, čo dokázal narýchlo vymyslieť.“ (Katka, 25)

„Milujem kvety, tak mi na Valentína urobil naozaj radosť. Prekvapil ma obrovskou kyticou a potom ma vzal na romantickú prechádzku.“ (Ľubka, 26)

A čo ty? Prekvapil ťa priateľ na Valentína niečím netradičným?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating