Pexels/ANTONI SHKRABA

Valentín sa nezadržateľne blíži, preto je dobré začať rozmýšľať nad nejakým vhodným programom. Samozrejme, musíš prihliadať aj na opatrenia. Reštaurácie, kiná, wellnessy či iné miesta sú otvorené zväčša len pre očkovaných alebo prekonaných, takže na to nezabúdaj.

K Valentínu zväčša patria darčeky ako plyšáky, čokolády či iné predmety so srdiečkami. Ak chceš tento rok vynechať klišé, vsaď radšej na zážitky. Tie majú oveľa vyššiu hodnotu ako niečo, čo bude neskôr zapadať len prachom.

Vybrali sme pre teba 6 tipov, ktorými ho určite potešíš.

Priprav mu chutné jedlo

Ak nechcete ísť do reštaurácie, ktoré budú určite na tento sviatok plné, navar mu niečo dobré sama. Ideálne jeho obľúbené jedlo, ktoré nepripravuješ často, no vieš, že ho má veľmi rád. Ak si nie si istá receptom, popros o pomoc pokojne aj jeho mamu, ktorá ti určite rada poradí. Sviečky a príjemná hudba bude len plus na doladenie atmosféry.

Choďte do kina/na wellness

Môžeš ho zobrať aj niekam, kde to má rád. Či už je to kino s jeho obľúbeným filmom, na ktorý sa tešil alebo pokojne aj divadlo, ak je kultúrne založený. Ak uprednostňuje oddych, choďte aspoň na 2 či 3 hodinky do wellnessu. Spolu si trochu oddýchnete a večer vás čaká ďalšia zábava doma.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating