Znamenia zverokruhu na Valentína

Valentín sa nezadržateľne blíži a ak si momentálne sama, možno sa naň ani veľmi netešíš. Prečo by si aj mala, keď si nebudeš mať s kým užiť sviatok všetkých zamilovaných? Ak však patríš medzi tieto tri znamenia, ešte nevešaj hlavu, lebo si môžeš dovtedy niekoho nájsť. Nová láska niekedy môže prísť aj na poslednú chvíľu.

Lev

Horoskop síce predpovedal, že ťa v januári čaká rozchod, no to neznamená, že si do 14. februára nestihneš niekoho nájsť. Môže ísť dokonca o lásku na prvý pohľad, ktorú jednoducho nebudeš čakať. A čo je ešte lepšie, mohlo by z toho vzniknúť aj niečo viac, no netreba to uponáhľať, pretože tak si si už pokazila nejeden vzťah. Choďte na to pomaly a uvidíš, čo z toho vznikne.

Váhy

Patríš k znameniam, ktoré vykročili do nového roka tou správnou nohou, preto sa priprav na dobré správy aj v oblasti vzťahov. Valentín rozhodne nebudeš tráviť sama, čaká ťa dokonca romantika, akú poznáme z romantických filmov. Možno sa objaví aj nejaký gýčový darček, ale aj tak ti urobí radosť.

Do tvojho života vstúpi niekto výnimočný, no dávaj si pozor, aby ti nenarušil vzťahy s tvojimi blízkymi. Môžeš sa ocitnúť pred ťažkou voľbou, či uprednostniť svoje šťastie, alebo brať ohľad na rodinu a priateľov.

Ryby

Aj ty patríš medzi znamenia, ktoré čaká pekný Valentín. Novú lásku si do tohto dňa síce nájdeš, no s najväčšou pravdepodobnosťou spolu nezostanete. Nebudete ti to ale veľmi prekážať, dôležitejšie pre teba bude, že si nebola počas tohto sviatku osamelá. Niektorí tvoji blízki dokonca ani nebudú vedieť, že niekoho máš.

Tento rok ťa čaká viacero nevydarených vzťahov, no musíš si nimi prejsť, aby si mohla stretnúť toho pravého. Buď preto trpezlivá, bude to stáť za to. Môžeš sa akurát poučiť z toho, čo ti pri tomto nevyjde.

Tak čo, budeš na Valentína sama alebo budeš mať nejakú spoločnosť?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy