Instagram/grlwithbangs

Ako sa hovorí, muži chcú, aby boli prvou láskou ženy a tie zase túžia po tom, aby boli poslednom láskou muža. Pokiaľ aj ty prahneš po tom, aby na teba nikdy nezabudol, musíš sa mu zapísať hlboko do pamäte. Môžeš to urobiť rôznymi spôsobmi a jeden z nich je byť najlepšou v posteli.

Stav na polohu hore – či už budeš k nemu otočená tvárou alebo chrbtom, je to jedno. Každý jeden muž z tejto polohy šalie.

Existuje veľa prevedení, ako môžeš tvojho partnera doviesť k uspokojeniu. Jedno je však isté – keď pri ňom vyskúšaš túto polohu, nikdy na teba nezabudne. Nehanbi sa, buď sebavedomá a odhoď všetky neistoty.

Táto poloha umožní mužovi výhľad na ženu, ktorú si vybral. Ak budeš otočená tvárou k nemu, bude ťa vidieť v celej kráse a nespustí z teba oči. Pokiaľ sa otočíš chrbtom k nemu, môžeš viac experimentovať a vzrušovať ho.

Aj keď by to malo byť len na jednu noc, užívaj si to, pretože sa to nikdy nezopakuje. Pokiaľ to vyústi do vzťahu, o to lepšie. Chlap ťa bude vnímať ako svoju prioritu a nedá na teba dopustiť. Bude robiť všetko pre to, aby ti splnil každé želanie, či sen. Bude o teba bojovať, pretože bude vedieť, čo všetko v posteli dokážeš a aká si v nej úžasná.

Vzťahy však nie sú len o intímnostiach, aj keď na nich dosť záleží. Sú komplikované a niekedy končia rozchodom, no ver nám, že vďaka tomuto „life hacku“ na teba chlap nezabudne a vždy si na teba spomenie.

Nemusíš byť modelka, aby si v posteli bola sebavedomá. Mysli na to, ako si to užíva tvoj priateľ a ver v emočné spojenie. Vďaka tejto polohe ho nadobudnete, pretože bude medzi vami vášeň a iskry. Keď aktivita skončí, neopustí ťa, zostane pri tebe a zapíšeš sa mu hlboko do mysle.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating