Týmto štyrom znameniam by si v blízkej dobe mala venovať pozornosť. Budú ju potrebovať, pretože si budú prechádzať ťažkým rozchodom. Pre niektoré znamenia to bude doslova najťažší rozchod, ktorý kedy zažili. Si zvedavá? Čítaj ďalej.

Ryby

Toto znamenie bude potrebovať najviac útechy, pretože je vždy enormne citlivé. Rozchod bude brať ako zlyhanie samého seba. Vôbec si nepripustí, že by vina mohla byť aj v partnerovi, pretože v ňom stále vidí dobrého človeka. On by predsa nič zlé neurobil.

Napriek tomu to tak môže byť, preto by si mala pri Rybách stáť a opakovať to stále dookola. Keď si to toto znamenie uvedomí, bude na pol ceste k vyzdraveniu svojho zlomeného srdca.

Škorpión

Znamenie Škorpión bude veľmi nahnevané. Konečne dúfalo, že tento vzťah bude posledný. Ako sa však ukáže, nebude to tak a hľadanie životného partnera bude prebiehať ďalej. Rozchod Škorpióna zasiahne, pretože nebude mať tušenie, že je niečo vo vzťahu zle. O to viac ho to zoberie, keď stále myslel na to, že budú mať spoločnú budúcnosť. Stoj pri ňom a utešuj ho, že je stále čas na to, aby si svoju životnú lásku ešte len našiel.

Lev

Toto znamenie bude plakať zo všetkých najviac. Rozchody znáša dobre, no tento bude bolieť. Avšak, bude to len následok jednej veľkej chyby. Vo vzťahu by mali byť dvaja ľudia úprimní, mala by medzi nimi panovať dôvera a otvorenosť. Ak toto všetko chýba, je jasné, že vzťah dlho nepotrvá. Lev je znamenie, ktoré je veľmi panovačné a myslí si, že môže všetko. V tomto sa mu to vypomstí.

Strelec

Znamenie Strelec sa z tohto rozchodu bude najdlhšie dostávať. Očakával to, pretože už dlhšie to nebolo dobré. Hádky sú na dennom poriadku a porozprávať sa s láskou v hlase už obaja zabudli. Bodka na záver bude, ak jeden z nich urobí niečo, čo mu ten druhý zakázal. Nebudú vedieť, ako sa cez to preniesť, preto sa rozhodnú, že rozchod všetko vyrieši. Napriek tomu, že to obaja akosi čakali, to bude pre Strelca ťažké. Z dlhodobého vzťahu sa bude aj dlhodobo dostávať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.