Pozitívne myslenie z nás robí krajšie ženy, lepšie, smelšie, šťastnejšie. Je to hlavne o tebe. O sebe samej. O tom, ako dokážeš vnímať veci. O tom, ako si dokážeš zmeniť náladu a vidieť veci krajšie a lepšie. Veď predsa všetko zlé je nakoniec dobré. Nerob z vecí tragédiu. Zobuď sa ráno, urob si kávu, pozri sa do zrkadla, usmej sa a vykroč tou správnou nohou. Život je jedna veľká skúška. Urob si aj v daždi chvíle s úsmevom na perách.

 

Pozitívna žena je ako magnet. Pôsobí príjemne, ide z nej akási empatia, pokoj, harmónia čo láka ľudí byť pri jej boku. „Optimizmus je magnetom na šťastie. Ak budeš myslieť pozitívne, pritiahneš si do života ďalšie dobré veci a skvelých ľudí“ (Mary Lou Retton). Má to obojstranný efekt, nielen že získaš a spoznáš skvelých ľudí, ale rovnako aj ty rozdávaš kúsok seba. Budeš magnetom, na ktorý sa budú pozerať s obdivom a krásou.

zdroj: unsplash.com

Napríklad u takých mužoch to robí viac než dosť. Majú radi pozitívne a sebestačné ženy a nie ženy, ktoré smútia, nevedia čo zo životom. Aj keď nevieš čo zo životom vychutnávaj si ho. Ako na to? Stačí na začiatok urobiť pár krokov. Na začiatok zober svoju best friend na výlet a rob jej spoločnosť. Navštív svoju rodinu a daj im kúsok seba. Daj im seba, svoj úsmev, svoju úprimnosť.

Odviaž sa, rob veci, ktoré si nerobila.

Tancuj v daždi. Keď si bola malá predstavovala si si množstvo chvíľ, ktoré by si chcela zažiť. Skús si na ne spomenúť a sprav ich nech to bude akokoľvek šialené. Ak si ako malá si predstavovala, že budeš tancovať keď prší, či len tak utekať po lúke, či tancovať na ulici. Urob jednu z tých vecí. Plň si svoje detské a terajšie sny a túžby. Plň si ich v tichosti i vo dvojici, s partnerom, či s rodinou, individuálne, či skupinovo. Čo ti to dá?

zdroj: unsplash.com

V prvom rade úsmev, ženskú šialenosť, svoju odvážnosť, rozhodnosť a pocit šťastia. Zmení to tvoj postoj. Postupne začeš vnímať veci inak. Tvoje myslenie sa zrazu zmení. Začneš myslieť pozitívnejšie. Aj jeden malý pocit šťastia speje k spokojnosti, k mysleniu pozitívneho. Začni myslieť pozitívne. Život nie je tragédia. Ži ho ako najlepšie vieš. Veď predsa každá z nás obdivuje citáty či výroky slávnych osobností, ktoré o sebe vypovedajú veľa. Mnoho o šťastnom živote, ktorý by si mala žiť.

 

Všetky poznáme blbec deň, ktorý chodí nečakane, no ty si ho vieš urobiť šialeného blbca, ktorý sa aj zasmeje. Vymeň plač za smiech, rozmýšľanie za predstavu a všetko začne byť iné. Stačí pár krokov k šťastnejšej žene. Povedz si niekoľko svojich pozitívnych myšlienok nahlas a tie negatívne vymaž. Urob si zoznam, čo zmeniť na sebe. Ako sa vidíš iba v tom pozitívnom a to pozitívne bude krajšie, príjemnejšie.

Nikto nechce ufrfľanú kamošku či partnerku. Buď pozitívna a šťastne naladená a uvidíš, že budeš magnetom na ľudí a možno sa nejaký muž zamiluje práve do tvojho postavenia v živote. Nakoniec budeš magnetom pre všetkých. Magnetom, kde pri pohľade na teba bude žena, ktorá miluje život, žena, ktorá je pozitívna a tak šťastná.

Žena, ktorá sa vie smiať aj vo chvíli keď chce plakať.
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.