Pixabay/AdinaVoicu

Aj ty sa niekedy zamýšľaš nad tým, aké majú tvoje priateľky skvelé vzťahy? Panuje v nich láska, úprimnosť, otvorenosť, no hlavne, prijímanie a dávanie. Zážitky, darčeky, pozornosť, činy, … To sú všetko krásne veci, ktoré muži vedia málokedy robiť sami od seba.

Týmito tipmi však od muža dostaneš vždy to, po čom túžiš. Nikdy to nebolo prirodzenejšie.

Jednoduchosť – povedz si o to

Základná vec, ktorú musíš urobiť, je otvoriť ústa. Keď priateľovi nič nepovieš, nemôže vedieť, čo konkrétne chceš. Hoci to znie ako klišé, je to fakt a krutá pravda. Muži nevedia čítať myšlienky a tak je toto najjednoduchšia cesta. Hovorí sa, že keď žena chlapovi povie čo chce, šance že to dostane sú dvakrát väčšie, než keď mu to iba naznačí. Choď si pevne za svojím a buď neodbytná.

Ukáž mu to

Keď nezaberú slová, ukáž mu to. Či už ide o túlenie sa, dovolenku, pozeranie filmu alebo upratovanie. Chlapi niekedy fungujú ako malé deti. Potrebujú na všetko návod, najlepšie s vizuálom, aby vedeli čo majú robiť. Ak sa budeš chcieť nabudúce túliť, pošli mu zamilovaný obrázok a keď budeš chcieť ísť na dovolenku, ukáž mu tú najkrajšiu destináciu v exotike. Ver mi, keď toto svojho muža naučíš, každým razom to bude jednoduchšie.

Nenúť ho do ničoho a nechaj mu slobodu

Pokiaľ nezaberú slová a ani ukázanie, nechaj to tak. Nenúť ho do toho. Tvoj partner musí stále cítiť, že všetko, čo pre teba urobí, je jeho slobodná vôľa. Venuj sa inej činnosti, poprípadne nerob ani ty to, o čo ťa požiada. Keď to nechce pre teba urobiť, nech si ide po svojom. Ty všetko zvládneš aj sama. Chlapi nemajú radi pocit, že sú do niečoho prinútení, pretože by to pre nich znamenalo, že stratili svoju voľnosť. Keď sa budeš hnevať, rýchlo mu dopne, čo urobil zle (eventuálne neurobil).

Buď sebestačná a daj mu najavo, že ho nepotrebuješ

Keď od muža nedostaneš to čo chceš, urob si to sama. Buď sebestačná a daj mu najavo, že jeho pomoc nepotrebuješ. Bleskovo pochopí, že na ňom nie si závislá a že o teba môže prísť. Začne sa snažiť a robiť všetko pre to, aby ťa nestratil, a tak ti nakoniec vyhovie úplne vo všetkom. Pre teba to bude ideálna situácia. Budeš šťastná, že muž ti splní každý želanie, a on bude spokojný, že o teba nepríde a môže ťa naďalej rozmaznávať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating