Photo by Dimitri Kuliuk from Pexels

Ak si nikdy netúžila po tom, mať po boku chlapa, ktorý pozná slovo romantika, klameš. Aj keď každej žene stačí úplne iné romantické gesto, túžime po tom, aby vôbec bolo. Niektorí chlapi sú ako vystrihnutí z romantického filmu a iní zase v milom prejave lásky nevidia žiaden význam. Ak si hľadáš romantika, skús sa poobzerať po týchto 3 znameniach!

Ryby

Muž narodený v znamení Rýb je veľmi citlivý, empatický a láska v jeho v živote zohráva veľkú rolu. Hľadá si partnerku, s ktorou môže snívať sen o dokonalom vzťahu ako z filmu. Keď nájde tú pravú, je ochotný nosiť jej pravidelne kvety, prekvapovať ju maličkosťami, ktoré miluje a odmenou mu je jej úsmev. Jeho by si na romantický piknik pri západe slnka nemusela veľmi prehovárať.

Býk

Býk je azda najromantickejší zo všetkých znamení. Je to muž, ktorý má rád stabilitu, pokoj a veci na svojom mieste. Nebojí sa vážnych záväzkov, práve naopak, je to to, po čom skutočne túži. Verný však bude iba tej, o ktorej bude na 100 % presvedčený, že je to tá pravá.

Ak ju nájde, bude jej dokazovať svoju lásku ako sa len bude dať. Nemá problém s párovými aktivitami, ktoré iných mužov nebavia. On je naopak rád, že so svojou milovanou môže tráviť čas zmysluplne.

Škorpión

Muž narodený v tomto znamení je navonok komplikovaný a tvári sa odmerane, no svojej milovanej sa naplno otvorí, ak vie, že jej môže dôverovať. Ona je potom pre neho stredom vesmíru. Svoju lásku jej dokáže prejavovať naozaj vášnivými gestami.

Bude sa o ňu starať a pomáhať jej rozvíjať aj jej vlastnú osobnosť. Keďže sám miluje nové veci a dobrodružstvá, bude ich chcieť všetky zdieľať s ňou.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy