instagram.com/twotrends

Už sme si to tu viackrát rozobrali, že mužské myslenie je odlišné ako to naše a v mnohým veciach sa diametrálne odlišujeme. My už premýšľame o krásnej budúcnosti, v ktorej sa vezmeme a budeme mať rodinku, proste taká idylka, jemu však hlavou bežia celkom iné veci. No nech to porazí, ale je to tak. No ale ako to zmeniť, aby konečne na nás myslel, len a len na nás a nie na jeho „somariny“? Zaručiť stopercentnú účinnosť ti nemôžeme, no čo ti môžeme sľúbiť, že tieto staré dobré rafinované triky majú proste niečo do seba.

Urob niečo nečakané

Kto má rád stereotyp, nikto a muži dvojnásobne! Vieš prečo mnohé páry stroskotajú? Práve kvôli tomu, že upadnú do istého stereotypu. Preto urob niečo, čo by nečakal, buď nepredvídateľná. To ho aspoň na chvíľu zastaví a začne premýšľať nad tebou. Pretože vďaka neočakávanosti vzbudíš pocit, že niečo skrývaš a on to bude chcieť prebádať. Pamätaj, nikdy mu neukáž hneď všetko.

Dodržuj sľuby

Ak mu niečo sľúbiš, tak to pekne aj dodrž. Nič nie je horšie, ako keď vie, že sa nemôže na teba spoľahnúť. Lebo keď bude mať obavy zo sklamania, že niečo povieš, ale nakoniec to bude aj tak inak, nečakaj, že u neho to máš vyhraté. Proste sa začne zaujímať o to, čo mu robí radosť. Ale to je vo všeobecnosti tiež, každému človeku čo sľúbiš dodrž!

Buď uvoľnená a hravá

Keď si to situácia vyžaduje, byť vážna a správať sa zodpovedne je na mieste. Ale občas potrebujeme vedieť, že nejde len o život a na tomto svete sme tu aj preto, aby sme si čo to užili. A on to potrebuje vedieť tiež. Muž potrebuje vedľa seba parťáka, s ktorým zažije kopec srandy a zážitkov, na ktoré nezabudne a budú ho priam nútiť, aby si na to pomysleli a v predstavách to zažili ešte raz.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating