Ruža a žena

V dnešnej dobe už naozaj nie je nič zlé na tom, ak práve nežnejšie pohlavie bojuje o muža. Mnohé z nás sú nezávislé ženy, ktoré nečakajú na prvý krok od druhej strany. Treba si však uvedomiť, že aj takáto snaha by mala niekedy skončiť. Kedy to už naozaj nemá zmysel?

Už dávno nežijeme v časoch, kedy musel prvý krok v súvislosti s novým vzťahom spraviť práve muž. Mnohé ženy si zakladajú profily na zoznamkách, kde píšu mužom prvé. Takisto to môžeš spraviť aj na Instagrame, kde možno začneš nevinným „lajkom“ fotky či rovno reakciou na „stories“. Existuje však aj skupina žien, ktorá celkom bez hanby príde prvá za chlapom v posilňovni či v obchode a proste si vypýta ich kontakt.

No a čo …

V 21. storočí už nie je nikde napísané, že máš neustále čakať na prvý krok od muža. Práve naopak, mala by si zahodiť strach a aspoň raz za čas ukázať tomu dokonalému mužovi záujem prvá aj ty. Keď už spravíš takýto krok, určite si odhodlaná o tohto muža patrične aj bojovať. Na tom nie je naozaj nič zlé, avšak aj to má svoje hranice.

žena úsmev
zdroj: Stock.adobe/Wayhome Studio

Možno poznáš pocit, keď sa mu rozhodneš napísať alebo osloviť ho ako prvá. Prekvapí ťa, keď ti začne odpovedať a zrazu prejaví aj záujem. Všetko je tak krásne a ruku na srdce, ty už sa pomaličky vidíš vo vzťahu či v svadobných šatách.

Ale pozor, ešte predtým, ako si uletíš, sa musíš aj obrniť. Mnoho mužov ti, bohužiaľ, v dnešnej dobe nebude vedieť povedať nie. Títo páni ti odpíšu zakaždým, keď sa ozveš, aj keď s tebou nevidia žiadnu budúcnosť. Pýtaš sa, prečo sa to deje? Ťažko povedať, je dosť možné, že aj mužov poznačila moderná doba a strach z reakcie druhej strany.

Čo keď si narazila na tento typ muža aj ty? 

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating