Keď si s niekým vo vzťahu, nesmieš zabudnúť na to, že ste dvaja. Dvaja na všetko. Na lásku, na problémy, na delenie sa o radosť a pekné veci, na starosti a trápenia. Keď si vo vzťahu, automaticky to znamená, že už nie si sama.

Všetku tu lásku, ktorú máš, môžeš niekomu rozdávať. Tvojmu priateľovi. No nemala by si zabudnúť aj na to, že keď vo vzťahu lásku dávaš, mala by si ju tiež dostávať. Rovnakým dielom, pretože to je to, čo si zaslúžiš.

zdroj: instagram/jovi_travel
 

Buď vo vzťahu, ale riaď sa pravidlom „všetko alebo nič“. Daj zo seba všetko, pretože by si to neskôr mohla ľutovať. Tvojmu priateľovi daj celú lásku, miluj ho celým srdcom a plánuj s ním celý život. No len v tom prípade, ak bude robiť to isté. Keď ti bude dávať všetko. Keď ťa bude ľúbiť najviac na svete, keď ti bude dávať kvalitnú pozornosť, čas a keď s tebou bude plánovať budúcnosť.

Vo vzťahu, v ktorom ty dávaš a druhý len berie, nezostávaj. Vyčerpal by ťa a psychicky zničil. Cítila by si sa nepoužiteľne a tak to nemá byť. Vo vzťahu máš byť šťastná, pretože si konečne našla človeka, s ktorým si rozumieš, máte rovnaké hodnoty a vie ťa rozosmiať. Vo vzťahu máš rásť, nie padať a trápiť sa.

Ver mi, že ten správny muž to bude vedieť a nikdy ťa nenechá „obetovať sa“. Ten správny muž dá do vzťahu rovnaké úsilie ako ty, bude ťa milovať rovnako, bude sa snažiť rovnako a vždy tu bude pre teba.

Muž, ktorý len berie a nič nedáva, je sebecký muž. Nechová sa dobre a je vo vzťahu len preto, pretože nechce byť sám, alebo mu vyhovuje to, že s niekým je a niekto sa o neho stará. Avšak, takýto prístup k láske a ku vzťahu (celkovo) nie je v poriadku.

Vo vzťahu si majú byť dvaja ľudia rovnocenní a nikto nemá ľúbiť viac, či menej. Pamätaj si to. Keď dávaš, zaslúžiš si aj dostávať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.