instagram/celinaela

V zdravom vzťahu by mala fungovať dôvera na 100 %. Niekedy sa však môže stať, že sa naštrbí a budeš mať pocit, že ťa partner podvádza.

Prečítaj si nasledujúce riadky a zisti, či máš pravdu, alebo si len paranoidná.

Nechodíte spolu už dlhší čas von

Kedy by si sa mala obávať? V úprimnom vzťahu nie je dôvod na to, aby ste nechodili spolu von. Chcete sa zabávať, tráviť spolu čas a nechcete sedieť len doma. Ak sa opakovane vyhýba odpovedi na otázku „Kedy už konečne pôjdeme von?“ je niečo zle.

Kedy sa nemusíš obávať? Niekedy sa proste stane, že má v práci náročnejšie obdobie a je unavený. Ak vieš, že má toho veľa a preto nechce chodiť von, je to v poriadku.

Náhle zmenil správanie

Kedy by si mala byť znepokojená? Najmä vtedy, ak svoje správanie výrazne zmení. Či už voči tebe, priateľom alebo rodine. Ak si s ním už dlho, asi vieš rozoznať jeho normálne správanie a to zmenené.

Kedy by si mala byť v pokoji? Malá zmena nálady nemusí znamenať nič. Možno má veľa stresu, alebo vás čaká niečo náročné v živote a preto je podráždený.

Chodí von, no neberie ťa so sebou

Kedy by si sa mala báť? Hlavne vtedy, ak ide von s nejakými priateľmi a priateľkami bez toho, aby ti to povedal. Môže to znamenať veľa vecí a to, že to chce pred tebou utajiť, neveští nič dobré.

Kedy môžeš byť pokojná? Ak ide von s kamarátmi na pivo, alebo sa ide len tak vyvetrať na mužskú jazdu. Tieto dni sú vo vzťahu normálne, niekedy doslova potrebné, pretože to páru len prospeje.

Skrýva pred tebou mobil a neukazuje ti ho

Kedy by si sa mala obávať? Mobil ti vie o priateľovi veľa povedať. Ak má telefón zaheslovaný a heslo ti nechce povedať, niečo tu nehrá. Samozrejme, nezneužila by si ho, no ak by pred tebou nemal tajomstvá, povedal by ti ho.

Kedy sa nemusíš obávať? V tejto modernej dobe je úplne bežné, že ľudia o sebe nevedia všetko. Trochu tajomna vo vzťahu nezaškodí a ak mu plne dôveruješ, nemáš potrebu sa „hrabať“ v jeho mobile.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating