instagram.com/tiffanyandco, facebook.com/Jewelers Suite

Aj keď síce máme ešte len október, supermarkety a nákupné centrá nám pomaly, ale jasne dávajú najavo, že sa blížia najkrajšie sviatky roku, Vianoce. K decembru ale neodmysliteľne patrí aj adventný kalendár, ktorý nás už od detstva čakal predovšetkým v čižme, ktorú sme na Mikuláša dávali do okna.

Ak chceš tento rok vsadiť na originalitu a neodbiť si adventný kalendár len nejakou lacnou čokoládou, máme pre teba skvelý tip, ale budeš musieť načrieť trošku hlbšie do vrecka. No dobre, trošku (oveľa) viac. Spoločnosť Tiffany totiž predstavila lukratívny, no sakramentsky drahý adventný kalendár, z ktorého budú na predaj dostupné len štyri kusy.

Vieš si predstaviť, že by si si v každom jednom okienku našla nejaký nový šperk, ktorý by ti okolie rozhodne závidelo? V jednom okienku na teba bude dokonca čakať aj exkluzívny náramok v hodnote 15-tisíc dolárov. Ale zaiste ťa najviac zaujíma cena tohto kalendára. Nuž, radšej si sadni.

Tento parádny kúsok si môžeš zaobstarať za 112-tisíc dolárov, čo je v prepočte okolo 100-tisíc eur. Pohodička, že? Ale ak si tento rok veľmi poslúchala, stále môžeš tajne dúfať, že ťa takýto darček bude čakať na toho Mikuláša v okne.

zdroj: facebook.com/Jewelers Suite

Zdroj: dailymail.co.uk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty