Prvá adventná nedeľa sa už nezadržateľne blíži a v predošlom článku sme ti priniesli inšpiráciu na veniec aj bez použitia čečiny. Teraz sa zameriame na adventné kalendáre, ktoré si môžeš vyrobiť aj doma a prekvapiť tak svojho frajera. 

Ak si zatiaľ single, určite ho môžeš vyrobiť aj pre brata, sestru, rodičov alebo najlepšiu kamošku. Všetko je to hlavne o tvojej kreativite a fantázii. Okrem klasických sladkostí môžeš do jednotlivých vrecúšok ukryť aj iné maličkosti, ktoré tvojim blízkym urobia radosť, napríklad kozmetika, ponožky či mnohé ďalšie.

V prípade, že nechceš míňať peniaze na ďalšie materiálne veci, vyrob na každý deň kartičku so službou, ktorú vtedy ponúkneš. Masáž, upratanie, navarenie večere či spoločná prechádza určite každého potešia. Pri frajerovi sa môžeš pokojne aj viac odviazať.

Čo sa týka samotného prevedenia domácich adventných kalendárov, môžeš si ho vyrobiť z papierových či látkových vrecúšok, darčekových tašiek, roliek od toaletného papiera, zápalkových škatuliek alebo jednoducho z výkresu či kartónu. Môžeš ich zavesiť na stenu alebo poukladať do jedného väčšieho košíka.

Inšpiruj sa originálnymi adventnými kalendármi, ktorými potešíš každého

Ak potrebuješ aj video návod, tu je niekoľko tipov

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.